Home / Виборчі комісії / Кандидати в депутати до Сокальської районної ради

Кандидати в депутати до Сокальської районної ради

ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ 31 жовтня 2010 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

Кандидати в депутати до Сокальської районної ради, зареєстровані в одномандатних мажоритарних виборчих округах  

Виборчий округ №1
Піхоцький Ярослав Йосипович – ВО «Свобода»
Костюк Сергій Степанович –  ПП «Фронт змін»
Фарин Лариса Петрівна – «Наша Україна»
Лисак Микола Вікторович – УНП
Кіпень Володимир Михайлович – НРУ
Козакевич Володимир Леонідович – Народна партія
Дасюк Станіслав Романович – «За Україну!»
Возняк Василь Петрович – УСДП
Дацюк Ігор Михайлович – КУН
Грицишин Олег Васильович – ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №2
Клепак Дмитро Юрійович – ВО «Свобода»
Луцась Ігор Степанович – ПП «Фронт змін»
Плахтина Любов Миколаївна – «Наша Україна»
Ліщота Богдан Ярославович – НРУ
Ільчишин Володимир Йосипович – Партія регіонів
Бабух Олександра Василівна – «Пора»
Касян Сергій Васильович – КУН
Пелех Богдан Андрійович –  ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №3
Личко Тарас Володимирович – ВО «Свобода»
Орищин Богдан Дмитрович – ПП «Фронт змін»
Волощук Іван Омелянович – «Наша Україна»
Стадницька Галина Теодорівна – НРУ
Грицик Богдан Михайлович – Партія регіонів
Пилипів Ігор Васильович – «За Україну!»
Євдокімов Богдан Михайлович – УСДП
Бочилюк Ігор Антонович – КУН
Разумовський Микола Андрійович – ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №4
Купецький Володимир Ярославович – ВО «Свобода»
Губені Галина Едвардівна – ПП «Фронт змін»
Горошко Віктор Володимирович – «Наша Україна»
Карташова Наталія Павлівна – Партія регіонів
Коробко Володимир Генадійович – «Відродження»
Олійник Богдан Іванович – «За Україну!»
Пігура Неоніла Мифодіївна – УСДП
Сподарик Роман Петрович – КУН
Гнатишин Мирослава Василівна – ДемПУ
Мороз Ігор Васильович – Соціалістична партія України
Антоняк Марія Петрівна – ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №5
Матієшин  Микола Васильович – ВО «Свобода»
Сташкевич Роман Ярославович – ПП «Фронт змін»
Ложовська Галина Степанівна – «Наша Україна»
Смолинець Василь Іванович – НРУ
Гнідець Сергій Володимирович – «Відродження»
Бродюк Любомир Михайлович- Партія регіонів
Криштоф Петро Володимирович – Народна партія
Мусій Світлана Степанівна – «За Україну!»
Піховський Роман Андрійович – УСДП
Гладкий Богдан Васильович –  ВО «Батьківщина»
Монастирський Роман Теофілійович – КУН

Виборчий округ №6
Павлюк Володимир Богданович – ВО «Свобода»
Монянчин Василь Іванович – ПП «Фронт змін»
Андрущак Петро Володимирович – НРУ
Слюсар Ярослав Степанович – Партія регіонів
Полянчук Володимир Павлович – «За Україну!»
Богайко Ірина Романівна – УСДП
 Басалик Василь Богданович – КУН

Виборчий округ №7
Музика Ярослав Якович  – ВО «Свобода»
Скабик Степан Олексійович – ПП «Фронт змін»
Мазник Ярослав Васильович – «За Україну!»
Ушак Михайло Федорович – УСДП
Рехліцький Володимир Володимирович – КУН

Виборчий округ №8
Пелип Іван Олексійович  – ВО «Свобода»
Погранична Ольга Федорівна – ПП «Фронт змін»
Федишак Андрій Йосипович – УНП
Ващук Іван  Михайлович – «Відродження»
Кіх Ярослав Васильович – Партія регіонів
Захаревич Катерина Степанівна – «За Україну!»
Ксьонжик Світлана Михайлівна – КУН
Комбель Володимир Михайлович – ДемПУ
Кожушко Олег Васильович –  ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №9
Плечінь Ігор Якович – ПП «Фронт змін»
Наумчук Степан Семенович – УНП
Станкевич Юрій Зіновійович – НРУ
Дебела Тетяна Василівна – КПУ
Хахула Ганна Ярославівна – УСДП
 Закревська Марія Іванівна –  КУН
Милик Зиновій Степанович –  ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №10
Білик Олег Богданович – ВО «Свобода»
Вільховий Петро Васильович – Народна партія
Іванчина Павло Мойсейович – «За Україну!»
 Солдат Степан Петрович – КУН
Іванчина Олег Антонович –  ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №11
Запісоцький Роман Васильович – ВО «Свобода»
Кузьма Ярослава Василівна – «Відродження»
Притулка Ігор Васильович – Народна партія
Запісоцький Ігор Васильович – «За Україну!»
Коліда Іванна Іванівна – УСДП
 Гук Наталія Миколаївна – КУН
Бутко Петро Степанович –  ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №12
Малко Василь Олексійович – ВО «Свобода»
Гаврилюк Олександр Васильович – ПП «Фронт змін»
Сенюк Андрій Іванович – «Наша Україна»
Білецький Юрій Іванович – КУН

Виборчий округ №13
Ваврух Марія Михайлівна –  ВО «Батьківщина»
Волоско Віталій Іванович – ВО «Свобода»
Фурів Ярослав Лук’янович – «За Україну!»
Петрашкевич Богдан Григорович – КУН
Яремчук Оксана Петрівна – ДемПУ

Виборчий округ №14
Буй Василь Орестович – ВО «Свобода»
Чудієвич Ярослав Володимирович – ПП «Фронт змін»
Мостовий Петро Васильович – «За Україну!»
Муха Іван Юрійович – УСДП
Вітик Мирон Богданович – КУН
Радчук Ольга Григорівна – ДемПУ

Виборчий округ №15
Осміловська Софія Кузьмівна – ВО «Свобода»
Піддубчишин Олег Миколайович – ПП «Фронт змін»
Струж Марія Іванівна – «Наша Україна»
Тимчак Олег Ярославович – Єдиний центр
Плигун Павло Васильович – КПУ
Дзік Володимир Григорович- УСДП
Нарзикулов Вадим Тошевич – КУН
Матвіяс Любомир Ігорович – ДемПУ
Павлів Володимир Володимирович – ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №16
Климців Мар’яна Володимирівна – ВО «Свобода»
Майструк Галина Іванівна – ПП «Фронт змін»
Шушко Володимир Іванович – УНП
Жовнір Микола Андрійович – Партія регіонів
Поліщук Марія Зіновіївна – «За Україну!»
Каліщук Аркадій Онуфрійович – Єдиний центр
Поліщук Микола Павлович – УСДП
Новосад Світлана Петрівна – КУН

Виборчий округ №17
 Періг Володимир Юркович – ВО «Свобода»
Кулик Марія Федорівна – ПП «Фронт змін»
Динько Ірина Василівна – «Відродження»
Захватов Петро Петрович – УСДП
 Войтович Ігор Іванович – КУН
Круглій Юрій Михайлович – ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №18
Голубець Оксана Петрівна – ВО «Свобода»
Тимчук Олександр Степанович – ПП «Фронт змін»
Бельзецький Тарас Євгенович – Партія регіонів
Синишин Ярослав Михайлович – «За Україну!»
Хахула Михайло Ігорович – УСДП
Марущак Володимир Степанович –  ВО «Батьківщина»
Дем’янович Микола Михайлович – КУН

Виборчий округ №19
Магера Руслан Вікторович – ВО «Свобода»
Гнатюк Ярослав Йосипович – ПП «Фронт змін»
Маїк Марія Петрівна – «Відродження»
Фенчин Олег Романович – «За Україну!»
Вороняк Степан Васильович – УСДП
 Бойко Степан Йосипович – КУН
Сорочук Василь Володимирович –  ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №20
Биков Василь Анатолійович – ПП «Фронт змін»
Крекота Богдан Миколайович – ПППУ
Малицька Ірина Василівна – «Наша Україна»
Байда Ігор Петрович – «Відродження»
Віра Любов Петрівна – КУН
Лотоцька Наталія Богданівна – ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №21
Юнко Ірина Олегівна – ВО «Свобода»
Крівецький Дмитро Ігорович – ПП «Фронт змін»
Василишин Мар’ян Михайлович – «Відродження»
Павлик Микола Олексійович – Народна партія
Золочівський Михайло Володимирович – КУН
Демерлій Олександр Дмитрович – ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №22
Гаврилів Микола Іванович – ВО «Свобода»
Гаврилів Ярослав Степанович – ПП «Фронт змін»
Антонюк Володимир Григорович – ПППУ
Ковалишин Володимир Євгенович – НРУ
Сенів Володимир Степанович – Партія регіонів
Бойко Василь Іванович – «За Україну!»
Вільховий Василь Богданович – Єдиний центр
Шмигельський Володимир Іванович – КУН
Чашук Леся Василівна – ДемПУ
Матвіїв Євген Михайлович – ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №23
Вітик Ярослав Іванович – ВО «Свобода»
Харчук Леся Михайлівна – ПП «Фронт змін»
Сало Оксана Степанівна – «Наша Україна»
Шрунь Микола Ількович – НРУ
Живко Ярослав Михайлович – «За Україну!»
 Пилипчук Петро Павлович – КУН
Процюк Тарас Ігорович – ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №24
Дещиця Олег Любомирович – ВО «Свобода»
Новацький Олександр Євгенійович – «Пора»
Бойко Михайло Володимирович – «За Україну!»»
Прокопчук Олег Васильович – УСДП
Семенчук Юрій Андрійович – КУН
Курило Василь Володимирович – ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №25
Шклянка Богдан Петрович – ВО «Свобода»
Шевчук Роман Миколайович – ПП «Фронт змін»
Дідич Ольга Дмитрівна – УНП
Шлапа Олег Григорович – Партія регіонів
Трибушок Богдан Петрович – «За Україну!»
Латинник Петро Васильович – ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №26
Ковалько Володимир Мар’янович – ВО «Свобода»
Марфюк Євгеній Михайлович – ПП «Фронт змін»
Лукасевич Юрій Степанович -УНП
Козира Василь Степанович – НРУ
Пічугіна Надія Ярославівна – «Відродження»
Козира Володимир Ярославович – Партія регіонів
Муха Василь Петрович – Народна партія
Новосад Мирослав Дмитрович – «За Україну!»
Шульган Мирослав Дмитрович – Єдиний центр
Гладун Богдан Володимирович –  КУН
Свінціцький Олег Іванович – ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №27
Кручик Василь Степанович – ВО «Свобода»
Лащук Віктор Йосипович – ПП «Фронт змін»
 Романчук Мирослава Богданівна – КУН
Козоріз Роман Миколайович –  ВО «Батьківщина»
Стецишин Богдан Геордійович – УНП

Виборчий округ №28
Гвоздецький Юрій Петрович – ВО «Свобода»
Чуб Володимир Петрович – ПП «Фронт змін»
Мазурак Ярослав Андрійович – «Відродження»
Косенко Сергій Іванович – «За Україну!»
Горний Василь Васильович – КУН
Лагода Богдан Васильович – ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №29
Басалик Ярослав Богданович – Народна партія
Батюк Роман Петрович – «За Україну!»
 Хомяк Ігор Володимирович – КУН
Педа Богдан Іванович – ПППУ
Сачок Іван Григорович – ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №30
Фіяла Володимир Васильович – ВО «Свобода»
Білобран Орест Георгійович – ПП «Фронт змін»
Паска Андрій Богданович – «Наша Україна»
Ляховський Богдан Васильович – УНП
Кобрин Василь Михайлович – «Відродження»
Затхей Василь Григорович – «За Україну!»
Пелех Василь Павлович – «Народна самооборона»
Цюприк Ірина Дмитрівна – УСДП
Турко Петро Іванович – КУН
Лобай Марія Василівна – ДемПУ
Запісоцький Василь Іванович –  ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №31
Роман Ігор Омелянович – ВО «Свобода»
Шамборовська Наталія Сергіївна – ПП «Фронт змін»
Перегінець Надія Петрівна – «Наша Україна»
Гібляк Віталій Степанович – НРУ
Климчук Андрій Павлович – Партія регіонів
Криштоф Олег Степанович – Народна партія
Онищук Ігор Зіновійович – «За Україну!»»
Захарко Віктор Миколайович – УСДП
 Гулавська Марія Семенівна – КУН
Вишневський Юрій Орестович –  ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №32
Демчунь Ганна Василівна – ВО «Свобода»
Пасько Микола Миколайович – ПП «Фронт змін»
Петраш Іван Васильович – Народна партія
Бойко Василь Миколайович – «За Україну!»
Дячок Галина Феодосіївна –  КУН
Демчунь Михайло Григорович – ДемПУ
Панченко Василь Миколайович –  ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №33
Музичук Ігор Степанович – ПП «Фронт змін»
Шайнога Ігор Володимирович – Народна партія
Гесик Роман Богданович – КУН
Процюк Галина Ярославівна – ДемПУ
Красько Богдан Іванович – ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №34
Оверчук Лілія Петрівна – ВО «Свобода»
Харчун Юрій Петрович – ПП «Фронт змін»
Жуков Василь Васильович – Партія регіонів
Климчук Петро Павлович – Народна партія
Ткачук Петро Якимович – «За Україну!»
Венгер Людмила Володимирівна – УСДП
Пурський Орест Ігорович – КУН
Фенчин Ростислав  Іванович – ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №35
Стародуб  Тарас Петрович – ВО «Свобода»
Дмитрук Сергій Олександрович – «Пора»
Тетерка Василь Петрович – «За Україну!»
Бігун Ганна Павлівна – УСДП
 Вербинець Михайло Володимирович – КУН
Клех Володимир Васильович – ВО «Батьківщина»
Павлова Марія Василівна – «Наша Україна»

Виборчий округ №36
Курцеба Іван Васильович – ВО «Свобода»
Микита Іван Степанович – ПП «Фронт змін»
Веклин МихайлоТимофійович – «Наша Україна»
Товарянська Оксана Петрівна – УНП
Луцик Юрій Володимирович – «Відродження»
Кіщак Іван Олексійович – Партія регіонів
Шевчук Степан Петрович – Народна партія
 Береза Василь Йосипович – КУН
Кобак Володимир Михайлович – ВО «Батьківщина»

Виборчий округ №37
Франц Анастасія Василівна – ПП «Фронт змін»
Маркевич Олег Єгорович – «Наша Україна»
Сметана Ігор Озійович – КУН
Матіюк Володимир Євстафійович – Партія регіонів
Гітлярський Віктор Петрович – ВО «Батьківщина»

Тетяна БОЙЦУН, голова комісії.
Роман СЕМЕНЮК, секретар.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 19-24

Територіальний виборчий округ №19 Виборчі дільниці ...