Home / Виборчі комісії / Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 13-18

Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 13-18

Територіальний виборчий округ №13

Виборчі дільниці №461282 с. Острівок, №461283 с. Воронів, №461284 с. Домашів, №461285 с. Діброва

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА"  (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ"  (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"  (Жук Андрій  Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"  (Солодяк Олег Миронович) – КЕНЦ ОЛЕГ МИРОСЛАВОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович)

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) 

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – ПЕТРАШКЕВИЧ БОГДАН ГРИГОРОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – СЕНЬКО НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) 

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – ДЕМЧУК ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – ОСТАПИК ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) 

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ  "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – МАТВІЯС МАРІЯ ІВАНІВНА

Територіальний виборчий округ №14

Виборчі дільниці №461272 с. Перемисловичі, №461273 с. Цеблів, №461274 с. Заболоття,  №461275 с. Жужеляни

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА"  (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ"  (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"  (Жук Андрій  Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"  (Солодяк Олег Миронович) 

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – ЛЕНЬ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) – ЛАЩІВСЬКА НАДІЯ СТЕПАНІВНА

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – ВІТИК МИРОН БОГДАНОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – СПІЧАК ВОЛОДИМИР ЛЮБОМИРОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – ЗАКОРЧЕМНА НАДІЯ ІВАНІВНА

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – ЗАБЛОЦЬКА НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – ЛУЦИК ГАЛИНА ЄВГЕНІВНА

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – ШУРМА ГАЛИНА БОГДАНІВНА

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – ОЛІЯРЧУК СВІТЛАНА РОМАНІВНА

Територіальний виборчий округ №15

Виборчі дільниці №461279 с. Піддубне,  №461280 с. Карів, №461281 с. Михайлівка

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА"  (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ"  (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"  (Жук Андрій  Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"  (Солодяк Олег Миронович) – ОСЬМІЛОВСЬКИЙ ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) 

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) 

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – ДЗІК ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ВАНЬКО РОМАН ЮРІЙОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – ОСЬМІЛОВСЬКА ЛЮБОВ ВАСИЛІВНА

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) – КОЛЯДА ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – ПАВЛІВ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – БІЛОЦЕРКОВИЧ НАДІЯ МИКОЛАЇВНА

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) 

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – ТЕРЕШКО МАРІЯ ВАСИЛІВНА

Територіальний виборчий округ №16

Виборчі дільниці №461227 с. Шпиколоси, №461228 с. Княже, №461229 с. Фусів
1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА"  (Салига Мар'яна Григорівна)

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ"  (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"  (Жук Андрій  Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"  (Солодяк Олег Миронович) – СУКНАЦЬКИЙ ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) 

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) –  ВОЛОС РОМАН ЯРОСЛАВОВИЧ

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – НОВОСАД СВІТЛАНА ПЕТРІВНА

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – СХАБЮК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) 

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – ФЕРЕНЦ ЛЮБОВ ВІКТОРІВНА

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – СОТНИЧУК ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – ПЛЕТІНКА ЄВГЕНІЯ ЯРОСЛАВІВНА

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович)

Територіальний виборчий округ №17

Виборчі дільниці №461276 с. Стаївка, №461277 с. Корчів

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА"  (Салига Мар'яна Григорівна)

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ"  (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"  (Жук Андрій  Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Солодяк Олег Миронович) – ДАШКОВСЬКА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – КОНИК АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) 

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – ІГНАТЮК МИРОСЛАВА ВОЛОДИМИРІВНА

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – БОГОСЛАВСЬКИЙ ВЛАДИСЛАВ ЯРОСЛАВОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) 

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – КРУГЛІЙ ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – МАРУХНЯК ОЛЕГ ІГОРОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) 

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – ТРЕСКОТ ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Територіальний виборчий округ №18

Виборчі дільниці №461213 с. Ульвівок, №461214с. Теляж

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА"  (Салига Мар'яна Григорівна)

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"   (Жук Андрій  Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"   (Солодяк Олег Миронович) – АНДРЕЙЧУК БОГДАН ЯРОСЛАВОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) 

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) – СУЩЕНКО НАДІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – ДЕМ'ЯНОВИЧ МИКОЛА МИХАЙЛОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – КУСЕВИЧ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) 

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – ШУХОВСЬКА ЛЮБОВ ЙОСИПІВНА

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – СИНИШИН ЯРОСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – КУЗЬМА АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – МАНДЗЯК ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ  

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 19-24

Територіальний виборчий округ №19 Виборчі дільниці ...