Home / Виборчі комісії / Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 19-24

Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 19-24

Територіальний виборчий округ №19

Виборчі дільниці №461222 с.  Шарпанці, №461223 с. Лучиці

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА"  (Салига Мар'яна Григорівна)

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ"  (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"   (Жук Андрій  Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"  (Солодяк Олег Миронович) – ОЛІФІР МАРІЯ БОГДАНІВНА

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) 

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) –  ТРИТЯК НАДІЯ ЯРОСЛАВІВНА

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – КСЬОНЖИК СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА

9  СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ПЕТРИГА ВАСИЛЬ БОРИСОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) 

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – СОРОЧУК ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – ПРИДАТОК ГАННА ВОЛОДИМИРІВНА

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – ДЕНИСЮК БОГДАН БОГДАНОВИЧ

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович)

Територіальний виборчий округ №20

Виборчі дільниці №461292 с. Бендюга, №461293 с. Межиріччя

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА"  (Салига Мар'яна Григорівна)

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ"  (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"  (Жук Андрій  Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"  (Солодяк Олег Миронович) – ПРАКТИКА ВАСИЛЬ ЯРОСЛАВОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) 
6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) 

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – ВІРА ЛЮБОВ ПЕТРІВНА

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ЧЕПІЛЬ ІВАН ІВАНОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – СТАРЧЕНКО МАРІЯ ГРИГОРІВНА

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) – КОТИК ЛЮБОВ ІВАНІВНА

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – ЛОТОЦЬКА НАТАЛІЯ БОГДАНІВНА

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – МАЩАК НАТАЛІЯ БОГДАНІВНА

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ"  (Пограничний Володимир Ігорович) 

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович)

Територіальний виборчий округ №21

Виборчі дільниці №461269 с. Себечів, №461270 с. Вербове, №461271 с. Муроване

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Салига Мар'яна Григорівна)

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ" (Жук Андрій Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Солодяк Олег Миронович) – ГЕМБАР ВОЛОДИМИР АСАФАТОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) 

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) – ТІСТЕЧОК СТЕПАН МИХАЙЛОВИЧ

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) – КУРИЦЬКИЙ ТАРАС РОМАНОВИЧ

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – ДЕМЕРЛІЙ ОЛЕКСАНДР ДМИТРОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – МАЛАНЯК ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) 

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – ВАСИЛИШИН АНАТОЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – ПАНЬКІВ ГАННА ВАСИЛІВНА

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – ШОП'ЯК ЯРОСЛАВ РОМАНОВИЧ

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – БЕРЕЗА ОКСАНА АНДРІЇВНА

Територіальний виборчий округ №22

Виборчі дільниці №461253 с. Забужжя, №461254 с. Опільсько, №461255 с. Бояничі

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Салига Мар'яна Григорівна)

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ" (Жук Андрій Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Солодяк Олег Миронович) – МАРЦИНЮК ІГОР СТЕПАНОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – СЕМЕН МАРІЯ ПАВЛІВНА

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) – МАТВІЄВ ЮРІЙ ІВАНОВИЧ

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – АЙРИШ ОЛЬГА БОГДАНІВНА

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ШУРАК ІГОР ЯРОСЛАВОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – ЛЕОНОВА ГАЛИНА СТЕПАНІВНА

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – МАТВІЇВ ЄВГЕН МИХАЙЛОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – КОВАЛИШИН ВОЛОДИМИР ЄВГЕНОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) 

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – ПОЛЯНЧУК СВЯТОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Територіальний виборчий округ №23

Виборчі дільниці №461266 с. Добрячин, №461267 с. Борятин, №461268 с. Острів
1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Салига Мар'яна Григорівна)

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ" (Жук Андрій Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Солодяк Олег Миронович) – СЕМЕНТУХ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – ДЯЧИШИН ТАРАС ВОЛОДИМИРОВИЧ

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) – ПІЛЯК ВОЛОДИМИР ОСИПОВИЧ

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – КІЛИК СТЕПАН ЯРОСЛАВОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ЖИВКО ЯРОСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – МАРКУСЬ МАР'ЯН ВОЛОДИМИРОВИЧ

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) – ЗОЗУЛЯ ПАВЛО ІВАНОВИЧ

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – ДМИТРУК МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович)- ПЕТРИГА ІГОР МИХАЙЛОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – МАЧІХА ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – ОЛЕКСА НАДІЯ ВАСИЛІВНА

Територіальний виборчий округ №24

Виборчі дільниці №461230 с. Перв'ятичі, №461231 с. Спасів

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Салига Мар'яна Григорівна)

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) – МИХАЙЛИШИН ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ" (Жук Андрій Петрович) – 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Солодяк Олег Миронович) – САГАНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – 

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) – 

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) – ПРОКОПЧУК ХРИСТИНА ГРИГОРІВНА

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – СЕМЕНЧУК ЮРІЙ АНДРІЙОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – КЛИМЧУК ТЕТЯНА ЗІНОВІЇВНА

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – МЕДИНСЬКА СТЕФАНІЯ ІВАНІВНА

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) – МАРМАШ СВІТЛАНА ЮРІЇВНА

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – КУРИЛО ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – КЛИМЧУК ПЕТРО ПАВЛОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – ВІРА ГАЛИНА РОМАНІВНА

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – ШАК ОЛЬГА БОГДАНІВНА

 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 1-6

Територіальний виборчий округ №1

Виборчі дільниці №461246, №461247,  №461248, №461249, №461250, №461251,  №461252, №461311 м. Сокаль

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА" (Салига Мар'яна Григорівна)

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ"  (Троцько Петро Святославович) – БАРВІНКО ВАСИЛЬ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"   (Жук Андрій  Петрович) – ЄВТУХОВА ГАЛИНА МАТВІЇВНА

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"   (Солодяк Олег Миронович) – НЕСТЕРУК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – ВАВРІВ СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) –  ІЛЬЇН ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – ДАЦЮК ІГОР МИХАЙЛОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ФЕНЧИН ОЛЕГ РОМАНОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – ЖУРАВІНСЬКИЙ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) – БАБУХ АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – ГАБА ПЕТРО ІВАНОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – ДАСЮК СТАНІСЛАВ РОМАНОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – ПІХОЦЬКИЙ ЯРОСЛАВ ЙОСИПОВИЧ

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – СОРОЧУК МИРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ

Територіальний виборчий округ №2

Виборчі дільниці №461286, №461314 м. Белз

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА"  (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"  (Жук Андрій  Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"   (Солодяк Олег Миронович) – ВАВРИНЧАК ЄВГЕН ІВАНОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – ПОЖАР ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) –  ПОПОВИЧ ГАЛИНА ПЕТРІВНА

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) – ДУМАС РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – МАКАЧКА ЮЛІАН ІГОРОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – КУРИЛО ЛІДІЯ МИКОЛАЇВНА

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – ПАНАСЮК ЛЕСЯ ВАСИЛІВНА

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – ПЕЛЕХ БОГДАН АНДРІЙОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – МИХАЙЛЮСЬ ЯРОСЛАВ ГРИГОРОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – ПЕТРОВСЬКА ГАЛИНА МИРОНІВНА

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – КЛЕПАК ЮРІЙ ДМИТРОВИЧ

Територіальний виборчий округ №3

Виборчі дільниці №461303 с. Куличків,  №461304 с. Бо–рове, №461305, №461306, №461315, м. Великі Мости

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА"  (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ"  (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"  (Жук Андрій  Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"  (Солодяк Олег Миронович) 

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – ДУДКА МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) –  КОСТЮК ВІКТОР СТЕПАНОВИЧ

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – СТАДНИЦЬКА ГАЛИНА ТЕОДОРІВНА

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ДЕМ'ЯНЧУК ІГОР АРСЕНОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – ГАВАЛКО МАР'ЯН ПЕТРОВИЧ

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) –  ОСТАШЕВСЬКИЙ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – КОЗОРІЗ РОМАН МИКОЛАЙОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – НОСАЛЬ ПЕТРО ДМИТРОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – ІЛЕЧКО ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – ЗАНЬКО РОМАН ІВАНОВИЧ

Територіальний виборчий округ №4

Виборча дільниця №461278 м. Угнів, с. Заставне

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА"  (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ"  (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"  (Жук Андрій  Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"  (Солодяк Олег Миронович) – МОРОЗ ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – ГОРОШКО ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) –  ВОЗНЯК ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – МАГУЛКА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ГОРЯЧА ГАННА МИХАЙЛІВНА

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) 

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – АНТОНЯК МАРІЯ ПЕТРІВНА

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – ЯКИМЕЦЬ МАР'ЯН МИХАЙЛОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – СВИСТОВИЧ ГАННА ГРИГОРІВНА

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – МАТВІЯС ОКСАНА ЙОСИПІВНА

Територіальний виборчий округ №5

Виборчі дільниці №461263, №461264 смт. Жвирка, №461265 с. Завишень

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА"  (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ"  (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"  (Жук Андрій  Петрович) – ЯРЕМКО ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"  (Солодяк Олег Миронович) 

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – ЗАРІЧНА ОКСАНА МИХАЙЛІВНА

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) –  КРАВЧУК ТАРАС ГРИГОРОВИЧ

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) – БЛАЩУК МАР'ЯНА МИХАЙЛІВНА

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – КУРТЯНИК ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – СТЕПАСЬ ГАННА АНДРІЇВНА

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) 

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) – СПІЧАК ІВАН ІВАНОВИЧ

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – КАНЧУГА ВІКТОРІЯ АНДРІЇВНА

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – КОВАЛЬЧУК ЗОРЯНА ЄВГЕНІЇВНА

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – ЯКИМЧУК ОКСАНА СТЕПАНІВНА

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – ЗДЕРКА ІРИНА ІГОРІВНА

Територіальний виборчий округ №6

Виборчі дільниці №461220 с. Боб'ятин, №461221 с. Лещатів

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА"  (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"  (Жук Андрій  Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"  (Солодяк Олег Миронович) – КОВАЛЬЧУК  МИРОСЛАВ ГРИГОРОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) 

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) –  СЕМЕНЮК ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – МАРЦИНЮК ОЛЬГА ЄВГЕНІВНА

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ШТОКАЛО ВОЛОДИМИР ЗІНОВІЙОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – СЕМЕНЮК ОКСАНА БОГДАНІВНА

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – МИХАЙЛЮК МИРОСЛАВА ВОЛОДИМИРІВНА

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – АНДРУЩАК ПЕТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – МАРЦИНЮК ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – ШКАВРІН ХРИСТИНА МИХАЙЛІВНА

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 13-18

Територіальний виборчий округ №13 Виборчі дільниці ...