Home / Виборчі комісії / Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 25-30

Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 25-30

Територіальний виборчий округ №25

 Виборчі дільниці №461232 с. Переспа, №461233 с. Зубків

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Салига Мар'яна Григорівна)

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) – 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ" (Жук Андрій Петрович) – 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Солодяк Олег Миронович) –

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – 

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) 

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – КУС ГАННА ПЕТРІВНА

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ШЕВЧУК РОМАН МИКОЛАЙОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – ВАЩУК ГАЛИНА МИРОНІВНА

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) – 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – ТУМА ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – ТРИБУШОК БОГДАН ПЕТРОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – КІНДРАТЮК СТЕПАН НЕСТОРОВИЧ

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – ОЛІЙНИК ГАННА ІВАНІВАНА
Територіальний виборчий округ №26

Виборчі дільниці №461243 с. Горбків, №461244 с. Поториця, №461245 с. Велике
1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Салига Мар'яна Григорівна)

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) – МИКОЛАЙЧУК ЛЮБОМИР ЯРОСЛАВОВИЧ

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ" (Жук Андрій Петрович) – 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Солодяк Олег Миронович) -СМИК РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – БАСАЛИК ВАСИЛЬ БОГДАНОВИЧ

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) – МАРУЩАК ВОЛОДИМИР СТЕПАНОВИЧ

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) – МАРУШКО БОРИС БОГДАНОВИЧ

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – ГЛАДУН БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – КОПЧАК АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – 

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) – ПРАКТИКА РОМАН ЯРОСЛАВОВИЧ 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – ГУК БОГДАНА ПЕТРІВНА

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – ГОДОВАНСЬКА МАР'ЯНА МАР'ЯНІВНА

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – ЯКИМЧУК ПЕТРО ПЕТРОВИЧ

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – НИРКО ВАСИЛЬ БОГДАНОВИЧ

Територіальний виборчий округ №27

Виборчі дільниці №461237 с. Реклинець, №46238, с. Стремінь
1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) – 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ" (Жук Андрій Петрович) – 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Солодяк Олег Миронович) -НИКУЛА ЯРОСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ"(Сенюк Андрій Іванович) 

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) – ЧАУС ІВАН СТЕПАНОВИЧ

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – РОМАНЧУК МИРОСЛАВА БОГДАНІВНА

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) -КРОП ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ 
10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) 

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) – КОЛЯДА ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) 

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – МИЗЮК МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – БІЛАНЬ НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – КЛЮЧКА ОКСАНА СТЕПАНІВНА

Територіальний виборчий округ №28  

Виборчі дільниці №461261 с. Гута, №461262 с. Савчин

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) – 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ" (Жук Андрій Петрович) – 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Солодяк Олег Миронович) –

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – 

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) – КСЕНЖУК ЯРОСЛАВ СТЕПАНОВИЧ

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) – КУЛЯВЕЦЬ АНДРІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – БАРАН ОЛЬГА ЯРОСЛАВІВНА

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ЯНИК ОКСАНА СТЕПАНІВНА 

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – ДЕМІДОНТ АНДРІЙ ЗІНОВІЙОВИЧ

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) -ПАЛКА ВАСИЛЬ ПАВЛОВИЧ 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – ПАНЧЕНКО ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – КОСЕНКО НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – БУЦКО АНДРІЙ БОГДАНОВИЧ

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович)

Територіальний виборчий округ №29

Виборчі дільниці №461239 с. Ільковичі, №461240 с. Свитазів, №461241 с. Суховоля, №461242 с. Равщина

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) – 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ" (Жук Андрій Петрович) – 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Солодяк Олег Миронович) – МАТВІЙЧУК ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – 

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) 

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – ХОМ'ЯК ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) -ГАВРИЛЮК ВАСИЛЬ ВІТАЛІЙОВИЧ 

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – 

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) -ГУЖЕЛЬНІК МАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) 

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – ЧОРНА МАРІЯ СТЕПАНІВНА

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – ІВАНЮК ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – МІЩУК НАТАЛІЯ РОМАНІВНА 

Територіальний виборчий округ №30

Виборчі дільниці №461296 с. Сілець, присілок Копані, №461297 с. Сілець, присілок Солтиси

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) – 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ" (Жук Андрій Петрович) – 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Солодяк Олег Миронович) – СКОВРОН ІВАН ІГОРОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – 

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) – ПЕЛЕХ ВАСИЛЬ ПАВЛОВИЧ

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – РАДЗІК НАДІЯ ВАСИЛІВНА

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) -ТЕРЕХ ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ 

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) -ЯРМОЛА МАРІЯ ВАСИЛІВНА 

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) -БИКОВ ВАСИЛЬ АНАТОЛІЙОВИЧ 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – ЗАПІСОЦЬКИЙ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – КУНТА ЮРІЙ СТЕПАНОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – ШЕВЧУК НАДІЯ БОГДАНІВНА

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) -ФІЯЛА ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ    

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 13-18

Територіальний виборчий округ №13 Виборчі дільниці ...