Home / Виборчі комісії / Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 30-37

Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 30-37

Територіальний виборчий округ №31

Виборчі дільниці №461216 с. Перетоки, №461217 с. Скоморохи

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ" (Жук Андрій Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Солодяк Олег Миронович)

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – КУРАЧ ВАСИЛЬ ГРИГОРОВИЧ

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) – КУНАНЕЦЬ ТАРАС БОГДАНОВИЧ

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) – ГАНІТКЕВИЧ ЮРІЙ ІГОРОВИЧ

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – ЗАХАРЕВИЧ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ГУРСЬКА ЯРОСЛАВА ВАСИЛІВНА 

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – КРИШТОФ ОЛЕГ СТЕПАНОВИЧ 

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – СТЕПАНЕЦЬ ВІТАЛІЙ АНДРІЙОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – ГІБЛЯК НАДІЯ ЯРОСЛАВІВНА

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – ГУЛАВСЬКИЙ ІГОР ЯРОСЛАВОВИЧ

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – МАКОВСЬКИЙ АНДРІЙ СТЕПАНОВИЧ

Територіальний виборчий округ №32

Виборчі дільниці №461224 с. Матів, №461225 с. Залижня, №461226 с. Смиків
1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) – 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ" (Жук Андрій Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Солодяк Олег Миронович) 

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – ГРИСЮК ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) – ШТИКАЛО СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – ДЯЧОК ГАЛИНА ФЕОДОСІЇВНА

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ПЛЕЧІНЬ ІГОР ЯКОВИЧ 

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – 

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – СОРОКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – МАГИР ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – БАЙРАК ОЛЕГ ВІТАЛІЙОВИЧ

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА "(Гуз Ігор Володимирович)

Територіальний виборчий округ №33  

Виборчі дільниці №461218 с. Стенятин, №461219 с. Роятин

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) – ПРОЦЮК ГАЛИНА ЯРОСЛАВІВНА

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ" (Жук Андрій Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Солодяк Олег Миронович) – ШЕВЦОВА МАР'ЯНА МИХАЙЛІВНА

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) 

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) 

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – ГЕСИК РОМАН БОГДАНОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) -ХОДОР СЕРГІЙ ПАВЛОВИЧ 

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) 

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – КРАСЬКО БОГДАН ІВАНОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – МАРЦИНЮК ВОЛОДИМИР ЯРОНОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) 

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – ЗГУРСЬКА ОЛЬГА СТЕПАНІВНА

Територіальний виборчий округ №34

Виборчі дільниці №461236 с. Копитів, №461237 с. Тартаків, №461238 с. Романівка

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Салига Мар'яна Григорівна)

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ" (Жук Андрій Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Солодяк Олег Миронович) – КОЗАК ОЛЕГ ІВАНОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – ЖУКОВ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) – ПИЛИП'ЮК ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – ПУРСЬКИЙ ОРЕСТ ІГОРОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ФЕНЧИН РОСТИСЛАВ ІВАНОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) 

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – МАКСИМЕЦЬ ПЕТРО МАКСИМОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – КОЗІЙЧУК ЮРІЙ БОГДАНОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – ТРОШИН ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович)

Територіальний виборчий округ №35  

Виборчі дільниці №461287 с. Тяглів, №461288с. Хлівчани

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Салига Мар'яна Григорівна)

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ" (Жук Андрій Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Солодяк Олег Миронович) – ТЕТЕРКО ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) 

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) – КОСТИК СВІТЛАНА ІВАНІВНА

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – МАКАЧКА ІГОР ПАВЛОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ВОЗЬНА МАРІЯ ВАСИЛІВНА

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – МУХА МАРІЯ ВАСИЛІВНА

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – КУБІНСЬКА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – ВЕРБІНЕЦЬ МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – ДЕМЧУК МАРІЯ ПАВЛІВНА

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович)

Територіальний виборчий округ №36

Виборчі дільниці №461209 с. Угринів, №461210 с. Ниновичі, №461211 с. Нісмичі, №461212 с. Хоробрів

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Салига Мар'яна Григорівна)

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ" (Жук Андрій Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Солодяк Олег Миронович) – ЩЕПАНЯК МАРІЯ БОГДАНІВНА

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) 

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) – ХАНАС ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) – ЖУРАВЕЛЬ ЛЮБОВ ЮРІЇВНА

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – БЕРЕЗА ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ВЕКЛИН МИХАЙЛО ТИМОФІЙОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – БУРИЧКА ЛЮДМИЛА БОГДАНІВНА

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – НАКОНЕЧНИЙ АНДРІЙ ЄВГЕНОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – ПЕТРУШКА ЮРІЙ ОЛЕГОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) 

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович)

Територіальний виборчий округ №37

Виборчі дільниці №461205 с. Пісочне, №461206 с. Старгород, №461207 с. Тудорковичі, №461208 с. Войславичі 

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Салига Мар'яна Григорівна)

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ" (Жук Андрій Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Солодяк Олег Миронович) 

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) 

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) 

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – СЛАВИЧ ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ФРАНЦ АНАСТАСІЯ ВАСИЛІВНА

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – ЧЕРНІЄВСЬКИЙ ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – ГІТЛЯРСЬКИЙ ВІКТОР ПЕТРОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – ЧЕПІЛЬ ОЛЕСЯ ІВАНІВНА

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) 

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – ПУТЬКАЛО ЛЕНА ЛЕОНІДІВНА

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 13-18

Територіальний виборчий округ №13 Виборчі дільниці ...