Home / Виборчі комісії / Постанови Сокальської виборчої комісії

Постанови Сокальської виборчої комісії

ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ 31 жовтня 2010 року
СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ  

ПОСТАНОВА № 18 від 05. 10. 2010 р.

Про реєстрацію кандидатів в депутати Сокальської міської ради  в одномандатних мажоритарних виборчих округах м. Сокаля

Відповідно до ч. 4 статті 41 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", на підставі поданих документів кандидатів у депутати в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі м. Сокаля Сокальська міська виборча комісія постановляє:

І. Зареєструвати кандидатами у депутати по відповідних виборчих округах наступних осіб у відповідних округах:
1. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 1.
Романюк Олександр Васильович  Єдиний центр;
Семчук Леонід Володимирович  ПППУ;
Грушецький Василь Мирославович  "За Україну !";
Думас Віра Олександрівна  "Фронт змін";
Михайлевич Валентина Іванівна  КУН;
Коваль Оксана Євгенівна  Партія регіонів;
Підкіпняк Ярослав Володимирович  УНП;
Коноплицька Марія Богданівна  "Наша Україна".
2. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 2.
Викрикач Орест Михайлович  КУН;
Михайлик Любомир Михайлович  "За Україну!";
Лащук Андріан Вікторович  "Фронт змін";
Наумчук Ігор Степанович  УНП;
Підкіпняк Василь Ярославович  "Третя сила";
3. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 3.
Кулявець Ярослав Дмитрович  "За Україну!";
Коновал Віктор Володимирович  Партія регіонів;
Чабан Юрій Любомирович  "Фронт змін";
Саганська Олена Віталіївна  НРУ;
Калитовська Ірина Павлівна  КУН;
Дасюк Христина Євстахіївна  "Наша Україна";
Яник Оксана Анатоліївна  УНП;
Григорович Мирон Іванович  "Третя сила".
4. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 4.
Усанін Олександр Володимирович  Партія регіонів;
Федячко Юрій Іванович  ПППУ;
Козіброда Ігор Євгенович  "За Україну!";
Сулима Наталія Іванівна  "Фронт змін";
Кіс Тарас Ігорович  "Пора";
Коваленко Василина Василівна  УНП;
Трошин Юрій Володимирович  "Народна самооборона";
Сольвар Олег Маріанович  "Батьківщина".
5. Одномандатний мажоритарний  виборчий округ № 5.
Матвійчук Галина Михайлівна  "Єдиний центр";
Куцин Тарас Ярославович  "За Україну!";
Ковалик Юрій Олегович  "Фронт змін”;
Когут Андрій Зіновійович  УНП;
Сивак Катерина Петрівна  КУН.
6. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 6.
Андрієчко Марія Йосипівна  ДемПУ;
Мельник Надія Миколаївна  "За Україну!";
Огінський Володимир Богданович  КУН;
Мандат Сергій Степанович  "Фронт змін";
Кіт Олег Михайлович  УНП;
Цимборський Ярон Іванович  "Батьківщина".
7. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 7.
Гоба Сергій Борисович  ДемПУ;
Антонюк Руслана Миколаївна  ПППУ;
Кравцова Любов Володимирівна  КУН;
Баралус Мирослава Йосипівна  "За Україну!";
Щербатий Михайло Йосипович  УНП;
Бондар Віктор Валтасарович  "Наша Україна";
Гук Богдана Петрівна  "Батьківщина".
8. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 8.
Степанюк Вадим Валерійович  НРУ;
Дацюк Ольга Федорівна  "За Україну!";
Лисий Богдан Васильович  ДемПУ;
Зіньків Віктор Богданович  "Фронт змін";
Федчун Олег Богданович  КУН;
Міркунов Петро Володимирович  УНП;
Мамуладзе Ольга Миколаївна  "Наша Україна".
9. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 9.
Тракало Богдан Максимович  ПППУ;
Вавриньчук Ярослав Петрович  КПУ;
Сикиндюк Надія Василівна  КУН;
Петрушка Василь Ярославович  "Пора";
Горальчук Роман Йосипович  УНП;
Бедрик Олександра Іллівна  "Наша Україна";
Тесак Зоряна Зорянівна  "Фронт змін";
Радик Андрій Васильович  "Третя сила";
Когут Ігор Анатолійович  "Батьківщина".
10. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 10.
Гоба Віктор Борисович  ДемПУ;
Симинович Володимир Юрійович  "За Україну!";
Леськів Богдан Володимирович  "Фронт змін";
Покидко Уляна Петрівна  КУН;
Дейнека Віталій Ярославович  "Пора";
Гунька Ольга Євгенівна  "Батьківщина".
11. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 11.
Мишок Петро Іванович  "За Україну!";
Дмитришин Олег Романович  "Сильна Україна";
Змарко Віктор Євгенович  Партія регіонів;
Чугай Тетяна Степанівна  КУН;
Гавришко Андрій Богданович  ДемПУ;
Ілечко Володимир Володимирович  "Фронт змін";
Казмірчук Іван Миронович  УНП;
Цюзик Ярослав Васильович  "Наша Україна";
Король Галина Петрівна  "Третя сила".
12.Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 12.
Скляров Віктор Олексійович  ПППУ;
Романчук Олег Аркадійович  "Єдиний центр";
Кондратюк Вадим Іванович  КУН;
Вараниця Роман Миронович  "За Україну!";
Козак Володимир Петрович  "Фронт змін";
Петруха Ришард Юзефович  ДемПУ;
Шевчук Василь Ігорович  "Пора";
Прихідько Роман Богданович  УНП;
Пашковський Роман Євгенович  "Батьківщина".
13. Одномандатний мажоритарний виборчй округ № 13.
Цюпка Зіновій Володимирович  "Єдиний центр";
Петрощук Богдан Іванович  "За Україну!";
Олейчук Віктор Миколайович  КУН;
Рекус Галина Олексіївна  "Сильна Україна";
Гулягродський Юрій Миронович  "Фронт змін";
Загірська Мирослава Миронівна  УНП;
Сорочинський Олександр Олексійович  "Наша Україна".
14. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 14.
Ільчишин Данія Михайлівна  ДемПУ;
Предземірський Олег Володимирович  "За Україну!";
Чернявська Христина Маркіянівна  Партія регіонів;
Ірза Ігор Ярославович  "Фронт змін";
Бриняк Мирослава Михайлівна  КУН;
Фомуляк Ольга Василівна  "Пора";
Марчук Наталія Василівна  УНП;
Мохнюк Оксана Орестівна  "Батьківщина".
15. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 15.
Плетінка Роман Андрійович  "За Україну!".
Драган Наталія Іванівна  КУН;
Костенко Тетяна Володимирівна  "Пора";
Сташко Роман Андрійович  "Фронт змін";
Подолюх Арсен Зіновійович  "Наша Україна";
Драганчук Іван Іванович  "Батьківщина".
16. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 16.
Студент Володимир Богданович  Партія регіонів;
Шукатка Василь Богданович  "За Україну!";
Бій Богдан Степанович  КУН;
Бугай Тетяна Михайлівна  "Фронт змін";
Коваленко Анатолій Васильович  УНП;
Золотоверхова Ольга Ярославівна  "Наша Україна";
Підгайний Василь Андрійович  "Батьківщина".
17. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 17.
Гайдаш Юрій Сергійович  "За Україну!";
Миколайчук Любомир Ярославович  КУН;
Шутовський Іван Анатолійович  "Фронт змін";
Петрушка Роман Ярославович  Партія регіонів;
Бабух Андрій Андрійович  "Пора";
Спряжко Тетяна Іванівна  КПУ;
Кот Олександр Григорович  УНП;
Конончук Лілія Михайлівна  "Наша Україна";
Романяк Олег Іванович  "Батьківщина".
18. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 18.
Багрій Орися Володимирівна  ПППУ;
Чабан Любомир Теодозійович  "За Україну!";
Касьян Руслан Миколайович  "Фронт змін";
Шклянка Оксана Володимирівна  "Наша Україна";
Кравченко Оксана Петрівна  УНП;
Ділай Андрій Степанович  "Батьківщина".
 

ПОСТАНОВА № 20 від 07. 10. 2010 р.

   Про реєстрацію виборчого списку кандидатів у депутати Сокальської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі від Сокальської РО "Народна самооборона"

 Відповідно до ч. 9 статті 40 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", на підставі поданого виборчого списку Сокальською районною організацією "Народна самооборона" та документів кандидатів в депутати Сокальської  міської ради Сокальська міська виборча комісія постановляє:
1. Зареєструвати виборчий список кандидатів у депутати Сокальської міської ради, включених до виборчого списку кандидатів у депутати:
Радзимінську Марію Євгеніївну.
 

ПОСТАНОВА № 21 від 07. 10. 2010 р.

Про реєстрацію кандидатів в депутати Сокальської міської ради в одномандатних мажоритарний виборчих  округах м. Сокаля

Відповідно до ч. 4 статті 41 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", на підставі поданих документів кандидатів у депутати в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі м. Сокаля Сокальська міська виборча комісія постановляє:
І. Зареєструвати кандидатами у депутати по відповідних виборчих округах наступних осіб у відповідних округах:
1. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 2.
Назар Михайло Петрович  УСДП;
Тріфонов Антон Анатолійович  "Свобода";
Смусь Микола Васильович  "Громадянська позиція".
2. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 3.
Попович Володимир Григорович  "Свобода".
3. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 4.
Багрій Надія Петрівна  "Свобода".
4. Одномандатний мажоритарний  виборчий округ № 5.
Цар Єлизавета Петрівна  "Батьківщина".
5. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 6.
Шибанов Валерій Якович  УСДП;
Цинкаленко Богдан Ярославович  "Свобода".
6. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 7.
Каспрук Іван Григорович  "Фронт змін";
Шпуляр Ганна Семенівна  "Свобода".
7. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 8.
Калута Володимир Петрович  УСДП;
Шклянка Галина Ігорівна  "Свобода";
Радзимінська Марія Євгенівна  "Народна самооборона"
8. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 9.
Грицик Наталія Сергіївна  "Свобода".
9. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 10.
Садовський Роман Євгенович  "Свобода";
Балко Ігор Іванович  УНП.
10. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 11.
Яніцька Галина Степанівна  "Свобода";
Сичик Людмила Євгенівна  УСДП;
Климців Ірина Володимирівна  "Батьківщина".
11. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 12.
Маців Михайло Юрійович УСДП.
12. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 13.
Климчук Остап Федорович  "Свобода".
13. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 14.
Космина Володимир Мирославович  "Свобода";
Юзефик Олег Іванович  "Громадянська позиція".
14. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 15.
Левочко Павло Романович  УНП;
Полянчук Святослав Володимирович  "Свобода".
15. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 16.
Великий Володимир Володимирович  УСДП;
Петринка Ольга Михайлівна  "Свобода".
16. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 17.
Яріш Володимир Володимирович  "Третя сила";
Подпорін Іван Миколайович  "Свобода".
17. Одномандатний мажоритарний виборчий округ № 18.
Бучма Віталій Петрович  КУН;
Маковський Андрій Степанович  "Свобода".
 

ПОСТАНОВА № 22 від 07. 10. 2010 року     

Про реєстрацію кандидатів на посаду міського голови

   Відповідно до ч. 4 статті 42 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", на підставі поданих документів кандидатів на посаду міського голови м. Сокаля Сокальська міська виборча комісія постановляє:
1. Зареєструвати кандидатами на посаду міського голови м. Сокаля  наступних осіб:
Ваврів Михайло Степанович  від  РО ПП "Громадянська позиція";
Казанівський Григорій Богданович  від РО ГП "Пора".
 

ПОСТАНОВА № 23 від 07. 10. 2010 р.

   Про реєстрацію виборчого списку кандидатів у депутати  Сокальської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі від  Сокальської  РО ПП "Третя сила"

Відповідно до ч. 9 статті 40 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", на підставі поданого виборчого списку Сокальською районною організацією ПП "Третя сила" та документів кандидатів в депутати Сокальської  міської ради Сокальська міська виборча комісія постановляє:
1. Зареєструвати виборчий список кандидатів у депутати Сокальської міської ради, включених до виборчого списку кандидатів у депутати:
Король Галина Петрівна;
Григорович Мирон Іванович;
Радик Андрій Васильович;
Яріш Володимир Володимирович;
Підкіпняк Василь Ярославович.
 

ПОСТАНОВА № 24 від 07. 10. 2010 р.

Про реєстрацію виборчого списку кандидатів у депутати Сокальської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі від  Сокальської  РО ПП "Громадянська позиція"

   Відповідно до ч. 9 статті 40 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", на підставі поданого виборчого списку Сокальською районною організацією ПП "Громадянська позиція" та документів кандидатів в депутати Сокальської  міської ради Сокальська міська виборча комісія постановляє:
1. Зареєструвати виборчий список кандидатів у депутати Сокальської міської ради, включених до виборчого списку кандидатів у депутати:
Ваврів Михайло Степанович;
Гущин Сергій Євгенович.

Голова –  Н. Саганська.
Секретар  – С. Горбань.
 

ПОСТАНОВА № 26 від 07. 10. 2010 р.

Про реєстрацію виборчого списку кандидатів у депутати Сокальської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі від  Сокальської ПП "Козацька Українська Партія"
Відповідно до ч. 9 статті 40 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", на підставі поданого виборчого списку Сокальською районною організацією ПП "Козацька Українська Партія" та документів кандидатів в депутати Сокальської  міської ради Сокальська міська виборча комісія постановляє:
1. Зареєструвати виборчий список кандидатів у депутати Сокальської міської ради, включених до виборчого списку кандидатів у депутати:
Зінько Володимир Богданович;
Цюпка Володимир Володимирович;
Дацко Олександр Ігорович;
Ногаль Оксана Зеновіївна.

 

ПОСТАНОВА № 27 від 07. 10. 2010 р.

Про реєстрацію виборчого списку кандидатів у депутати Сокальської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі від  Сокальської  РО УСДП
Відповідно до ч. 9 статті 40 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", на підставі поданого виборчого списку Сокальською районною організацією УСДП та документів кандидатів в депутати Сокальської  міської ради Сокальська міська виборча комісія постановляє:
1. Зареєструвати виборчий список кандидатів у депутати Сокальської міської ради, включених до виборчого списку кандидатів у депутати:
Владичко Ольга Петрівна;
Назар Михайло Петрович;
Сичик Людмила Євгенівна;
Калута Володимир Петрович;
Великий Володимир Володимирович;
Маців Михайло Юрійович;
Базарко Ганна Євгенівна;
Шибанов Валерій Якович.

 

ПОСТАНОВА № 28 від 07. 10. 2010 р.

Про реєстрацію представників партій в Сокальській міській виборчій комісії з правом дорадчого голосу
Розглянувши заяви про реєстрацію представників партій в Сокальській міській виборчій комісії  з правом дорадчого голосу та додані до них документи, подані представниками місцевих організацій партій  Сокальська міська виборча комісія встановила їх відповідність вимогам   Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".
Відповідно до ч. 1, 3, 4 статті 3, ч. 25 статті 54, п.1,6,28 ч. 5 статті 25 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" Сокальська міська виборча комісія постановляє:
1. Зареєструвати представників партій в Сокальській міській виборчій комісії з правом дорадчого голосу наступних осіб:
Світальська Наталія Володимирівна – "Фронт
 змін";
Колошинська Ірина Володимирівна – "Сильна
 Україна";
Підганюк Лідія Ярославівна  ПППУ;
Коноплицька Марія Богданівна – "Наша Україна";
Дещаківська Віра Романівна – "Свобода";
Клименко Анатолій Васильович – "Громадянська
позиція"

 

ПОСТАНОВА № 29 від 07. 10. 2010 р.

Про реєстрацію уповноваженої особи політичної партії "Фронт змін" в  Сокальській міській виборчій комісії 
Розглянувши заяву про реєстрацію уповноваженої особи політичної партії "Фронт змін" в Сокальській міській виборчій комісії  та доданих до неї документів, подані представником місцевої організації партії,  Сокальська міська виборча комісія встановила її відповідність вимогам   Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".
Відповідно до ч. 1, 3, 4 статті 3, ч. 9 статті 54, ч. 5 статті 25 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" Сокальська міська виборча комісія постановляє:
1. Зареєструвати уповноважену особу політичної партії "Фронт змін" Чабана Юрія Любомировича в Сокальській міській виборчій комісії.

Голова – Н. Саганська.
Секретар – С. Горбань.    

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 19-24

Територіальний виборчий округ №19 Виборчі дільниці ...