Home / Виборчі комісії / Список членів виборчих дільниць

Список членів виборчих дільниць

ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ 31 жовтня 2010 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

Постанова №310   від 15 жовтня 2010 року “ПРО УТВОРЕННЯ ДІЛЬНИЧНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ”

Виборча дільниця 22001

Голова ДВК:
Назарова Олена Олександрівна, 17.07.1959 р. н., "Наша Україна".
Заступник голови ДВК:
Федунь Юрій Романович, 10.03.1971 р. н., м. Сокаль, Загірський М. І.
Секретар ДВК:
Рецкова Ольга Миколаївна, 24.06.1953 р. н., НРУ.
Члени ДВК:
Дзядик Світлана Іванівна, 25. 10. 1963 р. н., "Фронт Змін".
Полянський Руслан Степанович, 05.04.1970 р. н., •м. Сокаль, Матіюк А. Є.
Іванчук Ганна Петрівна, 30.11.1942 р. н., ВО "Батьківщина" (м. Сокаль).
Антощук Лариса Євгенівна, 03.05.1962 р. н., м. Сокаль, Козира Л. Л.
Альміз Володимир Петрович, 04.08.1953 р. н., м. Сокаль, Мандрик А. В.
Коваль Мирослава Григорівна, 21.03.1970 р. н., УСДП.
Реукова Ольга Миколаївна, 24.06.1953 р. н., Народний Рух України.
П”ятковська Ірина Миколаївна, 05.06.1984 р. н., КПУ.
Герасимчук Марія Ярославівна, 04.11.1954 р. н. , "За  Україну!".
Гето Сергій Васильович, 03. 06. 1981 р. н., Єдиний центр.
Білоус Христина Олегівна, 26.07.1982 р. н., Партія регіонів.
Нечай Тарас Петрович, 26.06.1972 р. н., ВО "Свобода".
Партика Олександра Ярославівна, 11.12.1958 р. н. ВО "Свобода" м. Сокаль, Товарянський Ю. М.
Тимошик Марія Петрівна, 25.01.1961 р. н., КУН, •м. Сокаль.
Ковальчук Ярослав Михайлович, 05.06.1974 р. н., ВО "Свобода".
Пинка Степан Іванович, 29.05.1945 р. н., Партія промисловців і підприємців України, м. Сокаль.
Парфенюк Катерина Григорівна, 14.03.1935 р. н., Українська народна партія.
Цимбал Алла Володимирівна, 06.02.1963 р. н., канд.  на пос. міськ. гол. Зарічний Б. С.
Семчук Галина Анатоліївна, 24.03.1955 р. н., РО Народної партії.
Медвідь Андрій Миколайович, 15.10.1989 р. н., ЛОО Партії регіонів.

 

Виборча дільниця 22002

Голова ДВК:
Дмитрук Ольга Степанівна, 09.05.1962 р. н., КУН.
Заступник голови ДВК:
Грушка Марія Миколаївна,  28.08.1978 р. н., м. Сокаль, Загірський М. І.
Секретар ДВК:
Сидор Олена Василівна, 17.02.1989 р. н., ВО "Батьківщина" (м. Сокаль).
Члени ДВК:
Усанін Володимир Віталійович, 24.09.1937 р. н., •м. Сокаль, Матіюк А. Є.
Колтонюк Олександр Степанович, 19.07.1988 р. н., •м. Сокаль, Козира Л. Л.
Віглінська Наталія Ярославівна, 10.08.1974 р. н., •м. Сокаль, Мандрик А. В.
Матолінець Ганна Петрівна, 23.01.1958 р. н., Народна самооборона.
Сичик Сергій Володимирович, 27.03.1985 р. н., УСДП.
Колтонюк Світлана Григорівна, 21.07.1963 р. н., Народний Рух України.
Денисенко Валерій Петрович, 19.01.1948 р. н., КПУ.
Сумбаєва Оксана Богданівна, 02.04.1968 р. н., "За Україну!"
Середа Сергій Євгенович, 19. 07. 1960 р. н., Єдиний центр.
Гозда Оксана Ярославівна, 21.06.1980 р. н., ЛОО Партії регіонів.
Шульган Оксана Василівна, 17.02.1988 р. н., РО Партії регіонів.
Галета Оксана Василівна, 12.04.1960 р. н., "Фронт Змін".
Климців Володимир Іванович, 02.12.1952 р. н., ВО  "Свобода" РО.
Ярема Світлана Іванівна, 30.05.1962 р. н., ВО "Свобода", м. Сокаль, Товарянський Ю. М.
Дідик Людмила Василівна, 26.02.1957 р. н., "Наша Україна".
Білик Іван Дмитрович, 22.03.1975 р. р. н., "Відродження".
Світуха Надія Василівна, 15.01.1954 р. н., ВО "Свобода.
Пинка Роман Степанович, 30.08.1977 р. н., Партія промисловців і підприємців України.
Мулька Ірина Миколаївна, 13.05.1959 р. н., Українська народна партія.
Дегтярова Оксана Анатоліївна, 11.04.1988 р. н., від Зарічного Б. С.

 

Виборча дільниця № 22003

Голова ДВК:
Сідельник Віра Миколаївна, 25.08.1948 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Заступник голови ДВК:
Бедь Ігор Омельянович, 22.09.1968  р. н., ВО "Свобода.
Секретар ДВК:
Савкова Марія Володимирівна, 20.09.1947 р. н., ВО "Батьківщина" (м. Сокаль).
Члени ДВК:
Руденко Галина Петрівна, 17.01.1969 р. н., Сокаль, Матіюк А.Є.
Микита Мар’яна Вікторівна, 06.05.1982 р. н., •м. Сокаль,  Козира Л. Л.
Орищак Ірина Михайлівна, 28.09.1977 р. н., м. Сокаль, Мандрик А. В.
Федунь Майя Віталіївна, 14.05 1971 р. н., м. Сокаль, Загірський М. І.
Копейка Світлана Станіславівна, 26.10.1973 р. н., УСДП.
Семенюк Галина Іванівна, 19.02.1962 р. н., Народний Рух України.
Семенюк Галина Олександрівна, 23.11.1950  р. н., КПУ.
Бедрик Галина Василівна, 01.05.1971 р. н., "За Україну!".
Кипибіда Олена Павлівна, 26. 12. 1982 р. н., Єдиний центр.
Новосад Валентина Василівна, 21.06.1951 р. н., РО Партія регіонів.
Семенюк Людмила Миколаївна, 21.07.1960 р. н., "Фронт Змін".
Пинка Надія Михайлівна, 09.12.1958 р. н., РО ВО "Свобода".
Садовська Людмила Зотіївна, 28.12.1963 р. н., ВО "Свобода", м. Сокаль, Товарянський Ю. М.
Яриш Марія Михайлівна, 11.09.1967 р. н., "Наша Україна". 
Гарасан Світлана Ігорівна, 29.04.1975  р. н., КУН.
Пинка Ірина Володимирівна, 25.03.1989 р. н., Партія промисловців і підприємців України.
Сас Галина Іванівна, 23.06.1948 р. н., Українська народна партія.
Драган Неля Русланівна, 20.04.1991 р. н., канд. на міського голову Зарічного Б. С.
Дехтягова Марія Степанівна, 30.03.1963  р. н., канд. на міського голову Козири Л. Л.

 

Виборча дільниця № 22004

Голова ДВК:
Євчун Надія Володимирівна, 01.04.1970 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Заступник голови ДВК:
Петришак Ігор Михайлович, 24.01.1959 р. н., "Наша Україна".
Секретар ДВК:
Наконечна Олена Митрофанівна, 20.06.1939 р. н., ВО "Батьківщина" (м. Сокаль).
Члени ДВК:
Філозоф Ганна Василівна, 15.10.1957 р. н., Українська народна партія.
Ігнатенко Юрій Вікторович, 7.05.1970 р. н., м. Сокаль, Загірський М. І.
Схаб`юк Мар`яна Романівна, 23.11.1978 р. н., УСДП.
Цюпка Ірина Петрівна, 30.04.1962 р. н., Народний Рух України.
Матвєєва Валентина Юріївна, 14.10.1942 р. н., КПУ.
 Мельник Наталія Володимирівна, 13.04.1971 р. н., •"За Україну!".
Яроцька Оксана Петрівна, 31. 12. 1986  р. н., Єдиний центр.
Євчун Михайло Степанович, 26.03.1957 р. н., РО Партії регіонів.
Приймак  Андрій Володимирович, 26.11.1983 р. н., ВО"Свобода", м. Сокаль, Товарянський Ю. М.
Шевчук Наталія Василівна, 16.08.1973 р. н., КУН.
 Бриняк Роман Петрович, 27.08.1973 р. н., Сокаль, Матіюк А. Є.
Штокало Лариса Василівна, 01.02.1961 р. н., м. Сокаль, Мандрик А. В.
Салогуб Юлія Марянівна, 25.02.1989 р. н., ВО "Свобода.
Сорока Мар’яна Генадіївна,  07.10.1984 р. н., НП.
 Олійник Софія Олегіївна, 27.01.1992 р. н., м. Сокаль, Зарічний Б. С.

 

Виборча дільниця № 22005

Голова ДВК:
Павлик Іванна Миколаївна, 19.12.1948 р. н., ВО "Батьківщина" (м. Сокаль).
Заступник голови  ДВК:
Петришак Надія Богданівна, 14.07.1958 р. н., "Наша Україна"
Секретар  ДВК:
Винниченко Руслана Михайлівна, 19.12.1948 р. н., м. Сокаль, Зарічний Б. С.
Члени ДВК:
Павлічев Віталій Анатолійович, 23.06.1977 р. н., м. Сокаль, Матіюк А. Є.
Павлічев Анатолій Олександрович, 26.02.1951 р. н., РО Партії регіонів.
Микита Віктор Зіновійович, 03.09.1979 р. н.,  м. Сокаль, Козира Л. Л.
Михалюк Лідія Володимирівна, 18.03.1970 р. н., м. Сокаль, Мандрик А. В.
Токаж Світлана Сергіївна, 13.11.1963 р. н., м. Сокаль, Загірський М. І.
Гаразд Світлана Романівна, 24.03.1977 р. н., УСДП.
 Сушак Наталія Миколаївна, 31.10.1970 р. н., Народний Рух України.
Когут Галина Миколаївна, 15.04.1971 р. н., КПУ.
 Владика Ольга Василівна, 22.04.1975 р. н., "За Україну!".
Мущинська Оксана Михайлівна, 27. 07. 1961 р. н., Єдиний центр.
Павлічева Наталія Павлівна, 07.07.1952 р. н., РО Партії регіонів.
Гриник Наталія Іванівна, 13.01.1965 р. н., "Фронт Змін".
Шкаврін Людмила Володимирівна, 11.09.1967 р. н., РО ВО "Свобода".
Мельник Людмила Петрівна, 30.01.1970 р. н., ВО "Свобода", м. Сокаль, Товарянський Ю. М.
Барчук Мар’яна Омелянівна, 07.01.1972 р. н., КУН.
Криштоф Ростислав Степанович, 5.09.1965 р. н., від кандидата в депутати.
Матієшин Ірина Омелянівна, 02.06.1964  р. н., Українська народна партія.
Шалапай Любов Володимирівна, 16.04.1945 р. н., ВО "Свобода.

 

Виборча дільниця № 22006

Голова ДВК:
Луцик Наталія Корнилівна, 24.02.1969 р. н., Українська народна партія.
Заступник голови ДВК:
Шевчук Любов Володимирівна, 24.03.1970 р. н., КУН.
Cекретар ДВК:
Махоркіна Любов Омельянівна, 28.01.1983 р. н., РО Партія регіонів.
Члени ДВК:
Бишко Любов Олександрівна, 07.09.1952 р. н., ЛОО Партії регіонів.
Свистун Богдан Володимирович, 09.05.1963 р. н., ВО "Батьківщина" (м. Сокаль).
Антонів Надія Миколаївна, 25.09.1964 р. н., Сокаль, Матіюк А. Є.
Мусій Неля Василівна, 27.02.1969 р. н., м. Сокаль, Козира Л. Л.
Мигасюк Ірина Володимирівна, 05.04.1946 р. н., •м. Сокаль, Мандрик А. В.
Власюк Світлана Іванівна, 23.06.1966 р. н., м. Сокаль, Загірський М. І.
Мусікевич Галина Романівна, 2.01.1963 р. н., УСДП.
 Баранчук Віктор Іванович, 09.05.1974 р. н., Народний Рух України.
Дещиця Марія Ярославівна, 18.05.1972 р. н., КПУ.
Мартинюк Марія Романівна, 09.09.1956 р. н., "За Україну!".
Камоцька Оксана Павлівна, 26. 09. 1979 р. н., Єдиний центр.
Латинник Наталія Романівна, 16.01.1971 р. н., "Фронт Змін".
Кулак Зіновій Іванович, 29.06.1962 р. н., РО ВО "Свобода".
Мамчур Людмила Борисівна, 01.01.1976 р. н., ВО "Свобода", м. Сокаль, Товарянський Ю. М.
Рощук Олег Васильович, 17.02.1982 р. н., "Наша Україна".
Кулак Надія Іванівна, 18.06.1958 р. н., ВО "Свобода.

 

Виборча дільниця № 22007

Голова ДВК:
Кусий Борис Григоровий,  06.08.1946 р. н., ВО "Свобода" м. Сокаль, Товарянський Ю. М.
Заступник голови ДВК:
Яцик Лілія Володимирівна, 12.10.1960 р. н., УСДП.
Секретар ДВК:
Лобода Тетяна Петрівна, 20.02.1958 р. н., "Наша Україна".
Члени ДВК:
Чижевська Ольга Степанівна, 09.02.1951 р. н., КПУ.
 Яніцька Тетяна Михайлівна, 17.03.1961 р. н., ВО "Батьківщина" (м. Сокаль).
Фанта Іван Михайлович, 15.01.1981 р. н., м. Сокаль, Матіюк А. Є.
Лютик Василь Миколайович, 27.01.1969 р. н., м. Сокаль, Козира Л. Л.
Альміз Володимир Володимирович, 03.07.1983 р. н., •м. Сокаль, Мандрик А. В.
Краковецька Марія Михайлівна, 13.09.1963 р. н., •м. Сокаль, Загірський М. І.
Венгерович Любов Михайлівна, 27.01.1969 р. н., Народний Рух України.
Черешневський Олег Михайлович, 28.07.1970 р. н., "За Україну!".
Попів Ярослав Васильович, 24. 02. 1982 р. н., Єдиний центр.
Трохимчук Тетяна Романівна, 16.10.1977 р. н., ЛОО Партії регіонів.
Крупчак Леся Василівна, 04.03.1957 р. н., РО Партії регіонів.
Радик Галина  Василівна, 03.09.1965 р. н., "Фронт Змін".
Кацьма Віра Григорівна, 07.07.1980 р. н., РО ВО "Свобода".
Шевчук Наталія Василівна, 15.02.1989 р. н.,  КУН.
Канахович Анна Василівна, 13.08.1949 р. н., ВО "Свобода".
Слупко Євгенія Василівна, 05.07.1944 р. н., Українська народна партія.

 

Виборча дільниця № 22008

Голова ДВК:
Золотоверхова Тетяна Володимирівна, 04.01.1941 р. н., "Наша Україна".
Заступник голови ДВК:
 Кіт Роман Романович, 20.06.1964 р. н., "Наша Україна".
Секретар ДВК:
Бринь Оксана Казимирівна, 24.04.1974 р. н., ВО "Свобода.
Члени ДВК:
Фарин Лариса Богданівна, 30.06.1971 р. н., РО Партії регіонів.
Музика Галина Казимирівна, 25.04.1964 р. н., ВО "Свобода", м. Сокаль, Товарянський Ю. М.
Лагно Роман Іванович, 19.07.1977 р. н., м. Сокаль, Матіюк А. Є. 
Мельничук Оксана Іванівна, 3.07.1977 р. н., УСДП.
Калинівський Олег Михайлович, 25.05.1945 р. н., Народний Рух України.
Шарун Олександра Ярославівна, 24.01.1976 р. н., КПУ.
Терехова Лідія Іванівна, 14.02.1969 р. н., "За Україну!".
 Козак Ірина Олександрівна, 20.06.1962 р. н., ЛОО Партії регіонів.
Лихограй Ганна Іванівна, 27.01.1944 р. н., Українська народна партія.
Маложенська Галина Василівна, 13.04.1979 р. н., від канд. на міського голову Загірського М. І.

 

Виборча дільниця № 22009

Голова ДВК:
Петришин Онисія Матвіївна, 28.05.1938 р. н.,  Українська народна партія.
Заступник голови ДВК:
Мала Віра Іванівна, 17.05.1950 р. н., КУН.
Секретар ДВК:
Федашко Оксана Григорівна, 14.06.1987 р. н., "Наша Україна".
Члени ДВК:
Валько Анна Василівна, 10.07.1943 р. н., ВО "Батьківщина" (м. Сокаль).
Альфімов Андрій Васильович, 14.09.1980 р. н., •м. Сокаль, Матіюк А. Є. 
Кучинська  Зінаїда Олександрівна, 30.12.1937 р. н., •м. Сокаль, Мандрик А. В.
Залуцька Віра Ярославівна, 26.04.1977 р. н., м. Сокаль, Загірський М. І.
Макара Оксана Степанівна, 27.06.1965 р. н., Народний Рух України.
Клуб Ольга Петрівна, 03.09.1988 р. н., КПУ.
Магиревич Ольга Лук’янівна, 25.07.1958 р. н., "За Україну!".
Богун Оксана Михайлівна, 17.05.1964 р. н., ЛОО Партії регіонів.
Луцюк Ганна Романівна, 22.12.1969 р. н., РО Партії регіонів.
Попова Лідія Василівна, 25.07.1947 р. н., РО ВО "Свобода".
Музика Микола Володимирович,  04.08.1966 р. н., ВО "Свобода", м. Сокаль, Товарянський Ю. М.
Салагуб Євгенія Петрівна, 18.07.1952  р. н., ВО "Свобода".

 

Виборча дільниця № 22010

Голова ДВК: 
Дмитрук Олена Іванівна, 10.08.1946 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Заступник голови ДВК:
Стрілець Мирослава Андріївна,  11.11.1946 р. н., ВО"Свобода" м. Сокаль, Товарянський Ю. М.
Секретар ДВК:
Приступа Ірина Володимирівна, 11.03.1970 р. н., від канд. міського на голову Зарічного Б. С.
Члени ДВК:
Жук Євгенія Степанівна,  15.10.1938 р. н., Українська народна партія.
Штокало Василь Петрович,  25.02.1987 р. н., ВО "Батьківщина" (м. Сокаль).
Сисак Марія Василівна, 19.09.1987 р. н., м. Сокаль, Мандрик А. В.
Лещишина Марина Миколаївна, 25.10.1964 р. н., УСДП.
Швед Наталія Іванівна, 03.07.1975 р. н., КПУ.
Олексин Володимир Тарасович, 15.06.1984 р. н., Народний Рух України.
Конарська Тетяна Сергіївна, 11.06.1966 р. н., "За Україну!".
Павлюк Світлана Миколаївна, 19.07.1986 р. н., РО ВО "Свобода".
Запісоцька Ярослава Василівна, 18.06.1953 р. н., ВО "Свобода".
Климчук Надія Володимирівна, 07.06.1982 р. н., РО Партії регіонів.
Сидор Надія Іванівна, 23.02.1945 р. н., Єдиний центр.
Збираль Михайло Григорович, 13.11.1955 р. н.,  від канд. на міськ. голову Матіюка А. Є.

 

Виборча дільниця 22011

Голова ДВК:
Збираль Євгенія Назарівна, 07.03.1957 р. н., ЛОО Партія регіонів.
Заступник голови ДВК:
Канцір Надія Іванівна, 30.06.1989 р. н., Українська народна партія.
Секретар ДВК:
Багрій Олександра Мирославівна, 04.08.1945 р. н., "За Україну!"
Члени ДВК:
Новосад Ольга Миколаївна, 17.05.1981 р. н., РО Партія регіонів.
Марканич Мар’яна Анатоліївна, 15.11.1988 р. н., ВО "Батьківщина" (м.Сокаль).
Федунь Володимир Михайлович, 06.09.1947 р. н., •м. Сокаль, Матіюк А. Є.
Пастернак Павло Володимирович, 21.01.1961 р. н., •м. Сокаль, Загірський М. І.
Грем Людмила Миколаївна, 11.11.1980 р. н., КПУ.
Бабська Віра Володимирівна, 20.01.1947 р. н., "Наша Україна".
Гулявська Олена Ярославівна, 03.04.1969 р. н., ВО "Свобода.

Тетяна БОЙЦУН, голова комісії.
Роман СЕМЕНЮК, секретар.
(Продовження буде).

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 19-24

Територіальний виборчий округ №19 Виборчі дільниці ...