Home / Про економіку / Оренда яхти в Києві на день народження

Оренда яхти в Києві на день народження

День народження відзначається лише один раз на рік. А якщо він у вас ще й не взимку, то ви можете відсвяткувати його на кораблі, така подія ви не забудете все своє життя, а гості будуть вдячно зберігати спогади про ваше свято. До речі, такому подарунку зрадіє і сам іменинник.

Взимку ви можете скористатися послугами банкетного залу і ресторану, адже він функціонує цілий рік на борту пришвартованого корабля. У нашої компанії є різні по місткості і комфорту кораблі. А також чудова команда професіоналів, які вже багато років організовують і проводять подібні заходи на наших яхтах і теплоходах. День народження на теплоході воістину круте подія, яка порадує іменинника, залишить в його пам'яті незабутні враження про цьому торжестві.

Ми допоможемо вам підібрати яхту і послуги як для торжества в колі родини або невеликого колективу, так і для того, щоб провести шикарний банкет на престижному кораблі.

Оренда яхти на день народження не таке дороге захід, як багатьом здається на перший погляд. Звичайно, багато років тому практично ніхто не міг скористатися даною послугою, однак на сьогоднішній день оренда яхти на різні урочисті заходи стала вельми доступною. Також хотілося б відзначити, що не тільки вартість оренди яхти викликає позитивні емоції у наемщікі, також значним плюсом є незабутнє річкові подорож, яка на сьогоднішній день доступно кожному.

Зараз це може зробити не тільки компанія або організація, яка піклується про гарний відпочинок своїх співробітників, але і приватна особа, яка бажає відсвяткувати своє день народження, сімейне свято, ювілей, для того, щоб залишити незабутнє враження в пам'яті у своїх близьких і гостей події.

Якщо говорити про кошти, то провести день народження на кораблі менш витратно, ніж орендувати зал в кафе або ресторані. А якщо врахувати, що ви проводите час на свіжому повітрі, тільки в колі своїх близьких, то можна відразу зрозуміти що оренда яхти на день рожденья є самим найкращим варіантом. Такий відпочинок має ряд переваг: ви знаходитесь на свіжому повітрі, в оточенні лише запрошених гостей, у вас своя музика, своя дискотека, ви можете вибрати маршрут, додаткові послуги або відмінну кухню.

Кейтрінг називають обслуговування дня народження на кораблі. Такою послугою ви можете скористатися при бажанні. Але якщо ви звикли робити все самі і самі бажаєте накрити святковий стіл, то можете це зробити. Наші співробітники допоможуть вам звільнитися від турбот у такий день, ви повинні відпочивати, а кухнею займатися професіонали.

Наш кухар по вашому замовленню спеціально до вашого торжества може приготувати свіжий, красивий і неймовірно смачний торт, який, до речі, може бути і іменним.

Святкування дня народження дитини на кораблі – справжня казка для малюка! Оренда яхти на день народження – море радості для дітей. Цілий корабель в розпорядженні юних дослідників, вони можуть пограти в піратів, повоображать про морського життя. Адже кожен хоч раз мріяв піти в море!

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівщина – серед лідерів розвитку в Україні

Бізнес-видання «Ділова столиця» оприлюднило щорічний рейтинг ...