Home / Про економіку / Швидкі метри “Лісової”

Швидкі метри “Лісової”

29 жовтня у першу зміну прохідники шахти «Лісова» (директор Ігор Дзік) відзвітували про дострокове виконання річного плану з проходження гірничих виробок.

Прохідники «Лісової» працюють у найкращих традиціях швидкісної проходки – понад 200 п. м. проведення розкривних та підготовчих виробок на місяць. Річний план «Лісової» – 1960 прокладених погонних метрів – це тисячі годин звитяжної праці колективу під керівництвом молодого компетентного начальника Олександра Титюка, де бригадирами Василь Самсін, Юрій Роговський, Василь Білань. 

За словами головного інженера шахти Павла Прокопика, планове завдання у порівнянні з минулим роком зросло – з 1475 п. м до 1960, але колектив упевнено впорався і з цим збільшеним планом. А до кінця року прохідники не збавлятимуть темпу і прокладатимуть понад 200 п. м гірничих виробок на місяць.

Нагадаємо, що це вже другий прохідницький колектив, який достроково виконав планове завдання. Прохідницька дільниця з шахти «Червоноградська» під керівництвом Василя Майдюка перейшла плановий рубіж 2014-го ще 10 жовтня.

Марія ЛУЦЕНКО. 

Фото Олександра ХАРЛАМОВА.

А ТИМ ЧАСОМ…

Привітання шахтарському колективу відокремленого підрозділу «Шахта «Лісова» ДП «Львіввугілля»

Від щирого серця вітаю колектив ВП «Шахта «Лісова» ДП «Львіввугілля» з трудовою перемогою – виконанням річного плану видобутку вугілля.

Незважаючи на складну ситуацію в державі, ви достроково виконали річний план видобутку вугілля. Від початку року пройшли понад 1960 метрів погонних гірничих виробок при плані 1651 м пог., що становить 119% над план.

Ваша невтомна праця дає вагомий вклад у стабільну роботу всіх підприємств нашого краю та зміцнює енергетичну незалежність України.

Від імені громади Сокальщини дякую шахтарським колективам і сім’ям шахтаріввоїнів, які беруть участь у військових діях на Сході України. Доземний уклін та подячність вам за виховання справжніх українських патріотів, які у важкий для України час захищають її суверенітет та територіальну цілісність.

Зичу вам міцного здоров’я, сімейної злагоди, безпечної праці, Божого благословення для успіхів у роботі та реалізації всіх планів на майбутнє та благо своїх сімей, на благо нашої Сокальщини та ненькиУкраїни.

Слава Україні! Слава шахтарям!

Голова Сокальської райдержадміністрації Олег КОЖУШКО.

 

 

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Червоноград отримав понад 7 мільйонів гривень на виплату державних допомог

З державного бюджету надiйшла субвенцiя у ...