Home / Про економіку / Що продавати в інтернеті і як вибрати собі бізнес?

Що продавати в інтернеті і як вибрати собі бізнес?

Навіть найскромніші прогнози онлайн продажів продовжують бити всі рекорди. За даними eMarketer, загальний обсяг продажів за останній рік перевищив 1 трлн. доларів, прогноз на майбутній рік передбачає зростання продажів на 20 %. Список товарів і послуг, доступних в інтернет, обширний. Ви можете замовити квіти, придбати дитячі та дорослі речі, купити послуги по знижках, тому інтернет можна вважати повноцінним комерційним ринком, який сприяє розвитку бізнесу.

Очевидно, що для багатьох людей відкриття бізнесу в інтернеті – це найбільш простий і доступний спосіб стати фінансово – незалежними, тим більше що можливостей для цього дуже багато. Однак є й складності, пов’язані не тільки з відсутністю знань про інструменти ведення бізнесу в інтернет, а й про затребуваність тих або інших товарів і послуг.

Практично, чим би ви не займалися, завжди знайдеться та людина, яка, наприклад, захоче придбати недорогу шведську стінку demos. Залишається питання обсягу продажів і в цілому прибутковості бізнесу, тобто коефіцієнт оборотності вкладених коштів, якщо висловлюватися сухим бухгалтерською мовою.

В цілому, найбільш високі продажі будуть на товари масового користування або широкого вжитку, особливо за умови більш низької ціни. У цьому відношенні важлива також швидка доставка і широкий асортимент. Можу навести приклади кількох цікавих проектів. Наприклад, портал Kolgot.net реалізує якісні жіночі колготки в Україні.

При тому, що в середньому цей предмет жіночого гардеробу коштував 30-40 грн. в магазинах, Kolgot.net запропонував аналогічну продукцію в два рази дешевше за умов моментальної доставки одержувачем (у середньому 1-2 дні). Вдалий приклад – це відомий портал « Аюрведа тут», який реалізує аюрведичні БАДи. Як би кожен з нас пробував вживати добавки, всі вони відносно ефективні, але, як правило, і дуже дорогі. Аюрведа пропонує ефективні добавки, секрети приготування яких відпрацьовувалися в Індії тисячоліттями, при цьому ціна 3-5 разів менше, ніж Tiens, NSP та інші. «Аюрведа тут» запропонували великий вибір, робить швидку доставку не тільки на території України, але й у великі міста України.

Що продавати в інтернеті і як придбати : ви хочете зробити меблі на замовлення?

Спочатку визначитеся, що ви вмієте, і що для вас доступно. Якщо ви виконуєте меблі на замовлення, то немає сенсу реалізовувати памперси або жіночу косметику. Подивіться матеріал по вашому бізнесі в зарубіжному сегменті Інтернет, скориставшись перекладачем або власними знаннями англійської, зверніть увагу на їх евромагазини, зробіть щось подібне у нас. Обов’язково асортимент повинен включати дорожчі і менш дорогі речі, звичайно, вони повинні відрізнятися дизайнерською думкою.

В цілому, звичайно, більше популярні предмети побуту та одягу – це може бути гарне і недороге взуття, сумки, одяг, як для чоловіків, так і для жінок. Дані товари можна придбати з доставкою з інтернет магазинів США та інших країнах. У Китаї можна купувати товар, так би мовити, для поповнення асортименту, це можна зробити на сайті taobao.com скориставшись перекладачем і послугами посередника для доставки.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У 2019 році передбачають ремонтні роботи на дорозі “Червоноград – Рава-Руська”

Згідно з презентацією, яку представив вчора ...