Home / Про економіку / Документи для будівництва приватного будинку

Документи для будівництва приватного будинку

Ви вирішили побудувати будинок і вже зібрали для цього необхідні кошти? Залишається вирішити одне важливе питання, яке хвилює і навіть «лякає» (до речі, дуже обґрунтовано) приватних забудовників, – це оформлення документів на будівництво.

документи на оформленняВ цій статті поговоримо про погодження будівництва будинку, про кроки, як ви маєте змогу отримати дозвіл на будівництво.

Право на земельну ділянку

Якщо ви є власником ділянки землі або взяли землю в оренду – чудово, якщо ж ні – вам потрібно отримати права на земельну ділянку. Також вам необхідно буде подати заяву в виконком органу місцевого самоврядування.

Попередній проект будинку ви подаєте разом з заявкою. Чекати рішення зазвичай припадає близько місяця. Забудовник отримує акт про право користування землею та відповідно до статті 375 ЦК України може приступати до будівництва.

Розробка проекту

Проект повинен бути узгоджений і представлений на розгляд містобудівній раді. Затверджує проект головний архітектор району або області. І тільки після цього замовник отримує паспорт проекту будинку. Розробити проект для будівництва власного житлового будинку допоможе вам компнаія Експерт з Києва. Спеціалісти компанії вже багато років працють на ринку видачі ліцензій для будівництва. На сайті https://tuexpert.com.ua/ ви знайдете більш детальну інформацію про роботу компанії. За вказаними контактами в розділі Про нас ви маєте можливість безпосередньо звернутися за порадою та послугами.

Обмеження при будівництві приватного будинку

Існують території, де заборонено або обмежено будівництво приватних будинків.

Забороненій для будівництва є смуга біля краю водойми шириною до 20 метрів, а також прибережна смуга до 130 метрів. У санітарних зонах залізниць та автошляхів, санітарно-промислових зонах будівництво приватних будинків заборонено.

А от щоб побудувати будинок на охоронюваних природних територіях – у заповідниках та лісових масивах – необхідно узгодження будівництва будинку в органах контролю.

Технагляд в будівництві

Важливо також не забувати про технагляду в будівництві – це постійний контроль робіт, які проводяться на об'єкті.

Іншими словами, будинок повинен повністю відповідати проекту, а під час будівництва слід суворо дотримуватися будівельні норми.

Отже, наведемо перелік нормативних документів у будівництві

Будівництво будинку, згідно з законодавством України, має бути оформлене належним чином. До початку будівництва на руках треба мати:

– Державний акт на право власності на ділянку землі;

– Індивідуальний або типовий проект майбутнього будинку;

– Копії паспорта та ідентифікаційного коду;

– Бажано також мати дозвіл сусідів на будівництво об'єкта.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Червоноград серед лідерів по заборгованості із виплати зарплат на Львівщині

Станом на 1 березня заборгованість з ...