Home / Про економіку / Два потужних холдинги – Sport Life та “РІЕЛ” – вирішили об’єднати свої зусилля задля досягнення спільних цілей

Два потужних холдинги – Sport Life та “РІЕЛ” – вирішили об’єднати свої зусилля задля досягнення спільних цілей

Дві успішні компанії українського ринку вирішили об’єднати свої зусилля, аби ще більше українців отримали зручний простір та доступні можливості для професійного заняття спортом у будь-який час і в майже будь-якому місці.

28 травня меморандум про співпрацю підписали 2 компанії, кожна з яких здобула першість у своїй галузі: будівельна корпорація “РІЕЛ” та компанія Sport Life – спеціаліст у сфері спортивних товарів та послуг. Тож нічого дивного, що обидва холдинги, кожний з яких вже встиг міцно утвердитись у своїй ніші, вирішили спільними зусиллями робити те, що в них виходить якнайкраще.

За словами президента компанії РІЕЛ Ростислава Мельника, Sport Life та “РІЕЛ” поділяють одній й ті самі цінності. Й чи не найголовніша серед них – “якість – понад усе”. Відтак і було прийнято рішення щодо стратегічного і тактичного співробітництв двох різних за видом діяльності корпорацій. І першим кроком, першою перевіркою цієї ідеї стало дещо експериментальне рішення звести як мінімум 4 фітнес-клуби: 2 у Львові й 2 у Києві.

Перш за все, варто пригадати, чому українці обирають саме ці компанії з-поміж інших: вітчизняний ринок попри реформи залишається небезпечною зоною ризику та турбулентності, та й конкурентів тільки більшає. От будівельна корпорація “РІЕЛ”, навіть попри загальну кризу, спромоглася доробити й закінчити усі проекти як в умовах австрійської архітектури Лева, так і на обох узбережжях Києва. І навіть зараз продовжує свою роботу, щодня збільшуючи “робочий стаж” – уже понад 12 років на ринку.

Sport Life натомість досяг рівня одного з найбільших постачальників товарів і послуг для здорового способу життя в СНД серед компаній, які працюють в аналогічній сфері.

“Фітнес – це стиль життя, тому ми не можемо позбавляти наших мешканців можливості вести цей спосіб, не виходячи з дому”, – прокоментував ініціативу прокоментував президент компанії “РІЕЛ” Ростислав Мельник.

На його думку, спорт є неодмінною й достоту важливою потребою кожного суспільства, яке прагне розвиватися й бути здоровим. І це не просто слова, а погляди, підкріплені особистим досвідом Ростислава Мельника, який, зокрема, також є головою федерації тенісу Львівської області . Тож саме тому львівські ЖК “Великобританія” та “Америка”, а також київські – “Львівський квартал” та Elyseum – будуть оснащені передовими фітнес-центрами.

За даними статистики, кількість українців, які регулярно відвідують фітнес-клуби, виріс з 2 до 5%, і в цьому також значна частка заслуги Sport Life, зазначив генеральний директор “Sport Life Development” Олександр Степанов. Спорт уже став і продовжує бути модним.

Але й комплекси, як підтвердив Ростислав Мельник, не будуть одноманітними, скопійованими одне з одного. Кожен окремий фітнес-клуб вирізнятиметься своєю унікальною “фішкою”. Олімпійські басейни, ексклюзивні SPA-комплекси, спеціально відведені для футболу чи тенісу території – і це лише найголовніше.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Червоноград серед лідерів по заборгованості із заробітної плати у Львівській області

Станом на 1 травня заборгованість з ...