Про економіку

Фінансова звітність та її вплив на планування діяльності підприємства

Бухгалтерська звітність це свого роду сукупність всіх показників обліку фінансів, які відображаються у формі спеціальних таблиць і графіків, які в свою чергу характеризують рух капіталів. Так така сукупність може складатися з документів зобов'язань, фінансових положень тієї чи іншої компанії та ін Бухгалтерською звітністю прийнято вважати якусь систему або збір даних, що відображають фінансове становище якої-небудь компанії, або ж фінансові результати діяльності організації, зміни її капіталів. Весь цей аналіз заснований на річної звітності бухгалтерії. Фахівці поділяють фінансову звітність на 4 основні типи:

– Звіт про результатів використання матеріального стану компанії. Така звітність, як правило містить в собі абсолютно всі дані, що стосуються доходів, результатів і витрат, поєднуваних в одне ціле, при цьому підраховуючи їх з початку року до моменту створення звіту.

– Бухгалтерський баланс. Суть такого звіту полягає в балансі доходів і витрат. У звіті формується група пов'язаних активів і пасивів тієї чи іншої компанії, виражених в грошовому еквіваленті.

– Звіт про різної маніпуляції грошових коштів протягом усього року. Цей звіт робиться з метою усвідомлення різниці між припливом і відтоком грошових капіталів, але за певний відрізок часу. Складаючи при цьому графік.

Як би всі чотири пункти тісно пов'язані між собою і разом відображають єдиний результат роботи підприємства на проміжку всього сезону або року. В основному до створення бухгалтерських звітів вдаються тільки ті компанії, які постійно порівнюють доходи і збитки, а такі компанії, які отримують чисто роботу і потрібні матеріали або методи, нечасто користуються розглянутими послугами бухгалтерів.

Дуже часто на основі фінансової звітності минулого року будують проекти з реалізації більш великої або низької діяльності, ставив перед собою мету поліпшення показників бухгалтерської звітності.

Іноді деякі компанії намагаються зробити за один рік або сезон потужний ривок у розвитку своєї інфраструктури, при цьому спираючись на показники попередніх фінансових звітів. Так наприклад організації, щоб реалізувати план великого стрибка у своєму розвитку беруть кредити, щоб вкласти гроші в справу і отримати більший дохід. Це і буде постійною прогресивністю. Так наприклад деякі організації беруть у банках гроші на техніку в лізинг, адже щорічний відсоток виплати такого " кредиту" буде досить маленьким, за рахунок чого у багатьох організацій з'являються додаткові привілеї.

Голос Сокальщини на GoogleNews