Home / Про економіку / Кожен може долучитися до створення служби фінансових розслідувань

Кожен може долучитися до створення служби фінансових розслідувань

У рамках комплексного плану змін у податковій системі Прем'єрміністр України Арсеній Яценюк доручив Першому заступнику голови Державної фіскальної служби України розробити концепцію нового відомства  Служби фінансових розслідувань України. Це буде підзвітний Кабінету Міністрів України орган, який замінить органи Державної фінансової інспекції, підрозділи податкової міліції, Міністерства внутрішніх справ України та Служби безпеки України, що протидіють злочинам у сфері економіки. Нова служба поєднуватиме контрольноперевірочні функції та функції досудового розслідування у сфері запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями.

Проект відповідного Закону пройшов експертизу Міністерства юстиції України і після Всеукраїнських громадських обговорень, з урахуванням пропозицій громадських інституцій та бізнесструктур, має бути проголосований у Верховній Раді.

Запрошуємо усіх небайдужих ознайомитись з проектом Закону "Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями" та відповідними поправками до супутніх законів на сайті Державної фіскальної служби України (www.minrd.gov.ua) та долучитися до процесів напрацювання концепції Служби. Зауваження та пропозиції можна надсилати на адресу: v.khomenko14@gmail.com

Олег СОЛЬВАР,
в. о. начальника Сокальської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 6 мільйонів гривень отримають червоноградські отримувачі соцдопомог

З державного бюджету надiйшла субвенцiя у ...