Home / Про економіку / На конкурс проектів місцевого розвитку у 2018 році Сокальський район подав 200 заявок

На конкурс проектів місцевого розвитку у 2018 році Сокальський район подав 200 заявок

Яворівський та Сокальський райони лідери із поданих та зареєстрованих проектів на конкурс проектів місцевого розвитку у 2018 році.

У п’ятницю, 2 лютого, о 17:00 год. завершився прийом заявок на обласний конкурс проектів місцевого розвитку.

Цього року конкурсанти подали рекордну кількість проектів – 2765. Про це інформує відділ з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Львівської обласної ради.

Із 2765 поданих проектів відділ відповідно до рішення Конкурсної ради до 17:00 год. 2 лютого проаналізував та надіслав на доопрацювання 575 заявок, 1360 проектам – присвоїв реєстраційні номери, 830 ще опрацьовує.

За словами начальника цього відділу Івана Собка, усі, хто подав заявку 1 – 2 лютого, чекають від сьогодні, 5 лютого, на реєстраційний номер (в ідеальному випадку) або отримають відмову, якщо пакет документів не відповідає умовам конкурсу. «Згідно з рішенням Львівської обласної ради №542 відділ має 20 днів на опрацювання всіх документів. Підкреслюю, що ті, хто отримає відмову, зможе подати свою заявку вже на конкурс 2019 року», – поінформував посадовець.

Крім того, у відділі закликають конкурсантів активно відстежувати статус заявки та відвідувати свою електронну пошту, яку вказано в реєстраційній картці.

Відомо, що Сокальський район вже третій рік поспіль є  серед лідерів(друге місце) у кількості поданих та зареєстрованих проектів. Станом на 17 годину 2 лютого 2017 року, від Сокальського району подано 200 конкурсних пропозицій, з яких зареєстровано 103 проекти.

Найбільще проектів подав Яворівський район – 258 заявок, з них 133 проекти отримали реєстраційні номери.

Нагадаємо, на конкурс мікропроектів у 2017 році від Сокальського району було зареєстровано 124 проекти, з яких 50 отримало перемогу.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У 2019 році передбачають ремонтні роботи на дорозі “Червоноград – Рава-Руська”

Згідно з презентацією, яку представив вчора ...