Home / Про економіку / Органи Пенсійного фонду України забезпечують виплату пенсій переселенцям за тимчасовим місцем проживання

Органи Пенсійного фонду України забезпечують виплату пенсій переселенцям за тимчасовим місцем проживання

5 листопада 2014 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову №637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції».

Постановою передбачено, що для вирішення питання про виплату пенсії за місцем фактичного перебування на території України за межами тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції пенсіонер має особисто звернутися до управління Пенсійного фонду України, подати заяву про запит пенсійної справи і довідку про взяття на облік як тимчасово переміщеної особи, яка видається органами соціального захисту населення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року №509.

Пенсійні виплати, призначені або продовжені пенсіонерам з числа переселенців до набуття чинності постановою № 637, здійснюватимуться за фактичним місцем проживання у разі видачі їм такої довідки до 31 грудня 2014 р.

Станом на 4 грудня 2014 року до управління Пенсійного фонду України в Сокальському районі звернулося 30 осіб, які виїхали з Донецької та Луганської областей, для переведення виплати пенсії за місцем фактичного проживання. З них 22 особи уже надали довідки відповідно до постанови №509.

Нагадаємо, що для пенсіонерів, які виїхали з території Донецької та Луганської областей, діє спрощений порядок взяття на пенсійний облік за фактичним місцем проживання. Він передбачає, зокрема, продовження виплати пенсії на підставі електронної пенсійної справи.
Більш детальну інформацію можна отримати в «Єдиному вікні» управління ПФУ в Сокальському районі за адресою: м.Сокаль, вул. Героїв УПА,11, або за телефонами: 73072, 73085

Наталія МИГАЛЬ, начальник відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян управління ПФУ в Сокальському районі.

Виплата пенсій тимчасово переміщеним особам із зони АТО з 1 січня 2015 р. 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 6 мільйонів гривень отримають червоноградські отримувачі соцдопомог

З державного бюджету надiйшла субвенцiя у ...