Home / Про економіку / Підписали угоду про партнерство

Підписали угоду про партнерство

Нещодавно у Сокалі побувала офіційна делегація з Польщі, а також представники влади Жовківщини. Приводом для приїзду стало підписання угоди про партнерство в рамках проекту "Підвищення ефективності транскордонної системи для реагування на екологічні ризики: Томашів Любельський  Жовква  Сокаль". Цей документ від української сторони підписали голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк, голова Жовківської районної ради Тадей Швай, а від польської  староста Томашівський Ян Ковальчик, віцестароста Ян Філа, командувач округом Державної пожежної охорони у воєводстві Люблін, бригадир Станіслав Келех. З концепцією цього проекту також ознайомилися й подавали свої пропозиції голова Сокальської РДА Микола Мисак, начальник фінансового управління РДА Світлана Ксьонжик, начальник Сокальського РВ ГУ МНСУ у Львівській області Олег Тимчак, депутат районної ради Роман Сташкевич.

Станіслав Келех докладно ознайомив присутніх з проектом, його фінансуванням і розповів про перспективи реалізації.

Партнери домовились про співпрацю щодо належної підготовки та реалізації проекту "Підвищення ефективності транскордонних систем для реагування на екологічні ризики: Томашів ЛюбельськийЖовкваСокаль". Проект планується до реалізації в Програмі транскордонного співробітництва ПольщаБілорусьУкраїна 20072013 роки в рамках Європейського Інституту Добросусідства та партнерства. Кожен з партнерів здійснюватиме частину діяльності з підготовки, реалізації та фінансування проекту. Партнери спільно розробили його концепцію, яка включає реалізацію пріоритетів з точки зору діяльності кожного з них, розвиває транскордонну систему управління та підвищення ефективності реагування у разі стихійного лиха та екологічних катастроф.

Українська сторона в особі Сокальського та Жовківського районів в рамках цього проекту отримає для кожного району сучасно обладнану пожежну автомашину. Для її придбання виділено по 180 тис. євро для кожного. Для реалізації проекту ми братимемо участь у співфінансуванні у розмірі десяти відсотків.

Про перспективи проекту, напрямки його реалізації у Сокальському районі під час підписання угоди вели мову голова райдержадміністрації Микола Мисак та голова районної ради Ігор Дацюк. Саме останній поставив свій підпис під спільною угодою. Але для цього проекту, який триватиме 24 місяці, потрібно налагодити ще певне коло організаційних питань, можливо вносити свої пропозиції, аби реалізація його відбувалась у відповідних правових рамках і принесла користь нашому району.

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.
ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО ПАРТНЕРСТВО            

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У 2019 році передбачають ремонтні роботи на дорозі “Червоноград – Рава-Руська”

Згідно з презентацією, яку представив вчора ...