Home / Про економіку / Поповнили місцеві бюджети Сокальського ра Радехівського районів

Поповнили місцеві бюджети Сокальського ра Радехівського районів

У січні-липні до місцевих бюджетів Сокальського та Радехівського районів від платників, які перебувають на обліку у Сокальській ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області, включаючи Радехівське відділення, надійшло 104,7 млн. грн. податків та зборів. Це на 8,2 млн. грн., або на 8,5% більше доведених показників. Приріст надходжень аналогічного періоду минулого року склав 7,2 відсотка, або 7 млн. гривень.

Податок на доходи фізичних осіб, платником якого є практично кожен громадянин, є бюджетоутворюючим податком у формуванні дохідної частини як місцевого, так і Зведеного бюджетів. Так, у загальній сумі надходжень податків та зборів до місцевого бюджету, що контролюються Сокальською ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області, частка сплаченого податку на доходи фізичних осіб впродовж січня  липня 2014 року склала 79,9 та 64,6 відсотків  від загальної суми надходжень Зведеного бюджету.

Протягом 7ми місяців ц. р. платники Сокальського та Радехівського районів сплатили до місцевих бюджетів 83,7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що становить 104,8% до доведених індикативів. Понад планові призначення зібрано 3,8 млн. грн. Приріст надходжень проти січня  липня минулого року склав 3,4%, або 2,8 млн. грн.

 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На обласний конкурс проектів місцевого розвитку вже зареєстровано 35 заявок

Від 3 січня можна перевірити статус ...