Home / Про економіку / Триває приписка допризовної молоді

Триває приписка допризовної молоді

На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" з 4 січня по 31 березня 2016 року оголошується приписка до призовної дільниці Сокальського районного військового комісаріату Львівської області громадян 1999 року народження.

Приписка громадян України чоловічої статі до призовних дільниць проводиться з метою взяття їх на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей.

Явці на приписку підлягають всі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 1999 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Сокальського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

Усі громадяни, яким належить з'явитися для приписки до призовної дільниці, зобов'язанні прибути за адресою: м. Сокаль, вул. Семенюка, 2 у визначений для них час, мати при собі документи, що зазначені у повістці.

Громадяни, які не отримали повістку, зобов'язані прибути за зазначеною адресою до 20 січня 2016 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

Юнаки, які закінчують в 2016 році 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів і за станом здоров'я придатні до вступу у вищі військові навчальні заклади (ВВНЗ), можуть подати документи в Сокальський РВК, після проведеної приписки до призовної дільниці, для оформлення особових справ кандидатів для вступу у вищий військовий навчальний заклад.

Підполковник Віталій МИХАЙЛОВ, т.  в. о. військового комісара Сокальського районного військового комісаріату.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Затверджено суми компенсації витрат між автомобільними перевізниками Сокальського району

30 липня голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...