Home / Про економіку / Приватне підприємство Рома ремонтуватиме дороги Львівщини на суму 240 мільйонів гривень

Приватне підприємство Рома ремонтуватиме дороги Львівщини на суму 240 мільйонів гривень

Служба автомобільних доріг у Львівській області 5 січня уклала угоду із приватним підприємством «Рома» щодо поточного ремонту та експлуатаційного утримання шести доріг на Львівщині за 240,87 млн грн. Як повідомляють «Наші гроші. Львів», про це стало відомо з сайту закупівель «Prozorro»

Передбачений ремонт та експлуатаційне утримання двох ділянок дороги Р-15 Ковель-Жовква на ділянці між Червоноградом і Жовквою, а саме: з 89-го до 114-го кілометра та із 123-го до 160-го кілометра.

Підрядник має виконати ремонтні роботи та забезпечити експлуатаційне утримання дороги державного значення М-10 Львів-Краковець від межі міста до державного кордону та відремонтувати транспортну розв’язку на 9-му кілометрі цієї дороги.

Виконавець робіт має здійснити ремонт п’яти кілометрів під’їзної дороги до Львова від автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп.

Також угодою передбачений ремонт 38 км дороги Р-40 на ділянці від Рави-Руської до Яворова та 69 км дороги Н-17 на ділянці від Львова до межі з Волинською областю.

Крім цього ПП «Рома» має провести поточний дрібний ремонт на дорозі М-09 від Львова до Рави-Руської, а саме: із 128-го до 190-го кілометра та восьми кілометрів дороги Т-14-08 Угринів-Хоробрів.

Усі роботи підрядник має виконати до кінця 2018 року.

Андрій Залівський, мер м.Червоноград

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 6 мільйонів гривень отримають червоноградські отримувачі соцдопомог

З державного бюджету надiйшла субвенцiя у ...