Home / Про економіку / Створення сайту компанії – нагальна необхідність

Створення сайту компанії – нагальна необхідність

Сучасні інформаційні технології давно стали невід'ємною частиною повсякденної діяльності багатьох компаній. Об'єднання всіх комп'ютерів в ЛВС, спільна робота з документами і перенесення частини бізнесу в Мережу стали реальністю.

Будь-яка серйозна компанія, яка розраховує зайняти найміцніші позиції на ринку, розширює і своєю присутністю в Інтернеті. Солідні комерційні та виробничі компанії, наприклад, замовляють створення Інтернет -магазину для реалізації власної продукції. Це означає, що яка-небудь виробнича фірма таким чином може істотно розширити ринок збуту. Це ж цілком справедливо і для комерційних фірм, що розширюють поле діяльності.

Власний сайт в Інтернеті представляє собою своєрідне представництво компанії, що працює цілодобово і доступне для користувачів Інтернету з самих різних регіонів країни та з-за кордону. Це означає в свою чергу не тільки зростання обсягів продажів, але і залучення нових постійних покупців і клієнтів, а також можливих партнерів компанії. Найцікавіше – віртуальний офіс компанії працює не тільки цілодобово, але і в повністю автоматичному режимі. Так, наприклад, оформляються замовлення на придбання продукції і навіть її оплата. Однак цілком можливо і спілкування з менеджерами або онлайн- консультантами – ця можливість також передбачається в роботі сайту.

Для розширення бізнесу фірми може знадобитися, наприклад, сайт -візитка. Це нескладний веб -ресурс, що виконує в якійсь мірі функції традиційної візитної картки. Він, як правило, має невелику кількість сторінок, на яких розміщується тільки сама необхідна інформація про саму компанію, її історію, керівництві і, зрозуміло, якісь загальні відомості про що випускається. Обов'язково на такому сайті присутня сторінка контактів і організований зворотний зв'язок. Дизайн сайту- візитки, як правило, витримується в спокійному стилі і не має жодних надмірностей.

А от створення дизайну сайту, який розміщується спеціально для просування якогось певного товару, як правило це буває одна з новинок продукції, необхідно доручати самим висококласним фахівцям. Промо- сайт повинен обов'язково привертати увагу зацікавлених покупців з тим, щоб вони неодмінно захотіли замовити товар, що просувається. З іншого боку, промо- сайт не є самостійним ресурсом і створюється тільки для демонстрації новинок продукції. Він неодмінно містить посилання на каталог Інтернет- магазину і / або на корпоративний портал, що є основним веб -ресурсом компанії.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 6 мільйонів гривень отримають червоноградські отримувачі соцдопомог

З державного бюджету надiйшла субвенцiя у ...