Home / Про економіку / Збільшено збір платежів до державного і районного бюджетів

Збільшено збір платежів до державного і районного бюджетів

Під час брифінгу для журналістів місцевих ЗМІ в. о. начальника Сокальської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Михайло ШАЙНЕР (на знімку) підсумував роботу інспекції за минулий рік.

Зазначено, що робота структурних підрозділів Сокальської ОДПІ у 2015 році була спрямована на забезпечення надходжень платежів до загального та спеціального фондів державного бюджету, місцевих бюджетів та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а також поліпшення організації роботи в цілому.

Зокрема, виконання індикативних показників доходів зі збору платежів до загального фонду державного бюджету забезпечено на 110,7%, або на 19 млн. грн. більше, ніж очікувалось, та індикативних показників доходів зі збору платежів місцевих бюджетів – на 113,6 відс. або 25,5 млн. грн. понад план. Як позитив, зазначено, що торік збільшено збір платежів до державного бюджету на 138,1 млн. грн. або на 231,0% порівняно з відповідним періодом 2014 року та збільшено збір платежів до місцевого бюджету у січні-грудні 2015 року на 17,7 млн. грн. або на 9 відс. у порівнянні з 2014 роком.

Протягом 2015 року юридичним підрозділом забезпечено супроводження та представництво у встановленому законом порядку інтересів інспекції при вирішенні у судових органах 108 судових справ на загальну суму 196,2 млн. грн., у яких однією стороною виступала Сокальська ОДПІ. Впродовж минулого року судовими інстанціями різних рівнів прийнято 57 судових рішень на користь інспекції на суму 42,6 млн. гривень. На користь платників за вказаний період прийнято 23 рішення на загальну суму 9,9 млн. гривень. По судових справах до бюджету у минулому році надійшло 18,9 млн. гривень. 

Торік платникам відшкодовано з бюджету 103,6 млн. грн. ПДВ, у тому числі за процедурою автоматичного відшкодування – майже 64 млн. гривень.

Михайло Шайнер зауважив, що у рамках дії мораторію на проведення перевірок суб'єктів господарювання у 2015 їх кількість у порівнянні з попередніми роками суттєво зменшилась, проте значно зросла їх результативність. Так, минулорічні донарахування за актами перевірок склали 148,8 млн. грн. податків та штрафних санкцій. 

Вжитими заходами у 2015 році забезпечено погашення податкового боргу до зведеного бюджету в сумі 63,8 млн. грн.

В Центрах обслуговування платників, які функціонують у Сокальській ОДПІ та Радехівському відділенні Сокальської ОДПІ, фахівцями інспекції надано 48,5 тис. послуг, в тому числі адміністративних – 8,3 тисячі послуг.

За вказаний період на розгляд в ОДПІ надійшло 10 письмових звернень громадян, відповіді на які надано у законодавчо встановлені терміни. На особистий прийом до керівництва інспекції звернулося 6 громадян. Позитивом є те, що за минулий рік скарг на недоліки у роботі, бездіяльність посадових осіб, скарг на корупційні діяння (зловживання владою або службовим становищем) посадових осіб Сокальської ОДПІ не надходило.

На завершення Михайло Шайнер зазначив, що для виконання платниками податків конституційного обов'язку з боку Державної фіскальної служби створено максимально комфортні умови, постійно розширюється перелік електронних сервісів. Так, в приміщеннях ЦОП виділено окремі місця для роботи платників податків, де є можливість подати декларацію в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису, скористатися Базою податкових знань, мережею Інтернет через Wi-Fi, встановлено веб-камери, за допомогою яких платники можуть в режимі он-лайн спостерігати за ситуацією в ЦОП, щоб визначити для себе зручний час для візиту.

Наш кор.     

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Виділено кошти на відшкодування відсотків по енергозберігаючих кредитах населенню Сокальського району

Програма «Енергозбереження для населення Сокальського району ...