Home / Про економіку / На Сокальщині перевіряли відновлення працездатності гідротехнічного комплексу споруд водозливної греблі в с. Ульвівок

На Сокальщині перевіряли відновлення працездатності гідротехнічного комплексу споруд водозливної греблі в с. Ульвівок

16 липня відбулась виїзна нарада по питанню реалізації проекту щодо встановлення гідроелектростанції на водозливній греблі в с. Ульвівок. У нараді взяли участь начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації Н.Лагода, завідувач сектору з питань цивільного захисту Ю.Наумчук, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості, відповідальний за супровід інвестиційних проектів Л.Смолярчук, директор ТзОВ „ЛІГА”LTD Р. Карпінський та інші.

Як вже повідомлялося раніше, ТзОВ „ЛІГА” LTD здійснює відновлення працездатності гідротехнічного комплексу споруд водозливної греблі в с. Ульвівок (Телязька сільська рада). Проект передбачає будівництво міні-гідроелектростанції, що дасть змогу відновити рівень води у Сокальському водосховищі до відмітки 2006 року (186,4-186,6 см). Учасники наради здійснили виїзд у с. Ульвівок, де оглянули встановлення гідроелектростанції та обговорили ряд робочих питань.

Відбулась виїзна нарада

Відбулась виїзна нарада

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У 2019 році передбачають ремонтні роботи на дорозі “Червоноград – Рава-Руська”

Згідно з презентацією, яку представив вчора ...