Home / Про економіку / У Червонограді відбувся ярмарок професій для дітей

У Червонограді відбувся ярмарок професій для дітей

1 жовтня у парку міста Червоноград перед міською радою відбувся ярмарок професій «Че-чі-ленд». Представники різних професій: лікарі, рятувальники, правоохоронці, журналісти, будівельники, перукарі та багато інших, цього дня перетворилися на найкращих друзів для малечі.

До країни Че-Чі-ленд могли безкоштовно завітати дітлахи, віком 6-14 років. Вони мали можливість опанувати понад 20 напрямків: й зачіску зробити, й пожежу загасити.

Червоноградські рятувальники залюбки долучилися до такої соціальної акції, й надали можливість малюкам спробувати себе у ролі справжніх пожежників.

«Ми хочемо дати можливість дітям не лише послухати лекцію про пожежника чи лікаря, а й спробувати себе в певній професії. Можливо, в 6 років ще не задумуються про майбутній фах, але все ж певний багаж знань про спеціальності можна здобути. До того ж, на ярмарку будуть представлені доволі неординарні види діяльності, наприклад, ді-джей чи байкер. Тому має бути досить цікаво», – розповів орагнізатор заходу, голова правління БФ “Фундація розвитку Червонограда“ Руслан Іванець.

У Червонограді відбувся ярмарок професій для дітей

Загалом свято вдалося. Діти перебували в абсолютній ейфорії від побаченого й почутого, а ще набули нових хороших друзів – рятувальників.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У 2019 році передбачають ремонтні роботи на дорозі “Червоноград – Рава-Руська”

Згідно з презентацією, яку представив вчора ...