Home / Про економіку / Зареєстровано фізичних осіб-підприємців

Зареєстровано фізичних осіб-підприємців

Листопад поточного року був вдалим для реєстрації суб’єктів господарювання району.

Так, зокрема, 1-29 листопада цього року зареєстровано 22 фізичних осіб-підприємців. Основними видами діяльності підприємці декларують роздрібну торгівлю промисловими та продовольчими товарами в магазинах, на ринках. Але є серед новостворених і такі, що будуть надавати послуги із забезпечення фізичного комфорту (Т. М. Савка), іншу допоміжну діяльність у сфері транспорту задекларувала Г. І. Горінна із с. Реклинець, В. О. Гарасимчук з м. Сокаль буде займатись знесенням будівель, виробництвом дерев’яних конструкцій і столярних виробів – М. І. Павлина (Жвирка), Я. О. Рубель (Конотопи) та Р. Є. Паньків (Сокаль) очолюватимуть рекламні агентства, обслуговуванням систем безпеки – житель м. Сокаль В. З. Наконечний, в с. Тартаків Р. В. Пилип’юк займатиметься розведенням свиней, новий автосервіс під керівництвом М. М. Бучми функціонуватиме в с. Борятин, Р. М. Джуман (Заболоття) та С. В. Магамедова (Жвирка) свою діяльність розгорнуть у сфері інформаційних технологій та комп’ютерних систем, новий аптечний кіоск планує відкрити Коваль О. Є (Сокаль).

За звітний період задекларували свою діяльність і чотири юридичні особи. Т. Б. Король очолює ТЗОВ «СОКАЛЬСЬКИЙ ВІДДІЛ ПРОФДЕЗІНФЕКЦІЇ». П’яте за чисельністю, в районі створено нове СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО «ПРИБУЖЖЯ+». В селі Перетоки під керівництвом С. М. Стень створено ТОВ «СКОМЕКС-УКРАЇНА». З 28 листопада 2013-ого у Волсвині започаткувала свою діяльність КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «НАРОДНИЙ ДІМ СЕЛА ВОЛСВИН ВОЛСВИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ», завідувачем якого призначено Н. В. Ткачик.

За аналогічний період припинили свою діяльність три юридичні особи та шість підприємців.

У зв’язку зі зміною місцезнаходження (з м. Червоноград), взято на облік в Сокальському районі ТзОВ «ТВК «ГАЛВЕСТБУД», основним видом діяльності якого є торгівля і будівництво.

Марія РЕБРИНА,
державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Сокальського районного управління юстиції у Львівській області.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У 2019 році передбачають ремонтні роботи на дорозі “Червоноград – Рава-Руська”

Згідно з презентацією, яку представив вчора ...