Home / Про економіку / Землевласниками та землекористувачами

Землевласниками та землекористувачами

До місцевих бюджетів Сокальського та Радехівського районів від власників земельних ділянок та землекористувачів  юридичних та фізичних осіб надійшло 11 млн. грн. плати за землю, у тому числі від юридичних осіб надходження склали 8,5 млн. грн. та 2,5 млн. грн.  від фізичних осіб. Приріст надходжень проти запланованого склав 13,6%, або 1,3 млн. грн., та порівняно з аналогічним періодом минулого року  17,4 відсотка, або 1,6 млн. грн. 

Фіксований сільськогосподарський податок 

Сільськогосподарські товаровиробники, які у 2014 році обрали спеціальний податковий режим і є платниками фіксованого сільськогосподарського податку, протягом січнялистопада поточного року сплатили до бюджету 391,1 тис. грн. фіксованого сільськогосподарського податку. Це на 24,3 тис. грн., або на 6,6% більше від запланованого, та на 50,2 тис. грн., або на 14,7 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року. 

Власники торгових патентів поповнили бюджет 

До місцевих бюджетів Сокальського та Радехівського районів надійшло 902,3 тис. грн. збору за провадження деяких ви•дів підприємницької діяльності, що на52,4 тис. грн., або на 6,2 відсотка більше від запланованого. Приріст надходжень проти 11 місяців минулого року склав 7,7%, або 64,2 тис. грн.

Єдиного внеску сплачено 

Суб'єкти господарювання, при доведеному завданні 410,9 млн. грн., протягом 11 місяців фактично переказали до бюджету 415,7 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Це на 1,2 відсотка, або на 4,8 млн. грн. більше планових призначень.  

На потреби армії 

З початку запровадження військового збору  з 3 серпня цього року до 1 грудня  платниками Сокальщини та Радехівщини сплачено до бюджету 4,2 млн. грн. збору. Зокрема, у листопаді на підтримку українського війська в бюджет надійшло  1,3 млн. грн.

Олег СОЛЬВАР, перший заступник начальника Сокальської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області.   

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 6 мільйонів гривень отримають червоноградські отримувачі соцдопомог

З державного бюджету надiйшла субвенцiя у ...