Home / Про податки / Більшість приватних підприємців Сокальщини – на спрощеній системі оподаткування

Більшість приватних підприємців Сокальщини – на спрощеній системі оподаткування

На обліку в Сокальській ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області, включаючи Радехівське відділення, перебуває 4359 фізичних осіб – підприємців. 1824 приватних підприємців обрали спрощену систему оподаткування. Більшість із них – 1053 – віддали перевагу другій групі єдиного податку. Третю групу обрали 464 суб’єкти господарювання, ще 305 здійснюють діяльність на першій групі єдиного податку. На п’ятій групі перебувають двоє приватних підприємців.

За десять місяців 2013 року фізичні особи – підприємці сплатили до бюджету 6094,9 тис. грн. єдиного податку, це на 1862,1 тис. грн., або майже на 44 відсотки більше, як торік.

Із 1566-и юридичних осіб, які перебувають на обліку в Сокальській ОДПІ та Радехівському відділенні, спрощену систему оподаткування обрали 215 суб’єктів господарювання, сплативши при цьому до бюджету 1150,6 тис. грн. єдиного податку. Приріст надходжень проти аналогічного періоду минулого року склав 343,8 тис. грн. (42,6%).

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник Сокальської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 1,6 мільярд гривень надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на Львівщині за вісім місяців 2018 року

Як повідомили в управлінні контролю за ...