Home / Про податки / БУТИ ПОЧУТИМИ ВЛАДОЮ…

БУТИ ПОЧУТИМИ ВЛАДОЮ…

В рамках всенародного обговорення проекту Податкового кодексу України, 6 серпня в приміщенні ДПІ у Сокальському районі проведено засідання «круглого столу». В його роботі взяли участь голова районної ради Олег Солодяк, заступник голови РДА Оксана Зарічна, голова районної організації Партії промисловців і підприємців Леонід Семчук, керівник Агенції регіонального розвитку Ганна Костюк, директор ПП «Козацький курінь», голова Громадської ради Петро Пилипчук, директор МПТВП «Ніка» Марія Шамборовська, підприємець Зоряна Балко, начальник відділу доходів фінансового управління РДА Світлана Гофрик, від ДП «Львіввугілля» Тарас Бабій.

Начальник ДПІ у Сокальському районі Роман Сас, відкриваючи засідання зазначив, що запровадженням цього надзвичайно важливого нормативно-правового документа, який передбачає гармонійне поєднання інтересів держави та платників податків, вдасться стабілізувати податкове законо-давство. «Податковий кодекс повинен стати інструментом побудови справедливої фіскальної політики, що забезпечить рівність усіх платників податків перед законом», – підкреслив він та закликав присутніх до конструктивного та виваженого обговорення.
З основними нововведеннями законопроекту учасників «круглого столу» ознайомили начальник відділу оподаткування юридичних осіб Богдана Жукова та завідувач сектора масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Надія Мудрак.

Присутні висловлювали різноманітні думки стосовно важливості Податкового кодексу України та необхідності його прийняття.
З боку учасників «круглого столу» прозвучали позитивні відгуки стосовно внесення Кабінетом Міністрів України ряду змін, запропонованих суб’єктами господарювання до початкового законопроекту. Зазначено, що надзвичайно важливим моментом є власне саме факт обговорення проекту Податко-вого кодексу, що дає можливість громадськості, зокрема суб’єктам господарської діяльності, бути почутими владою і впливати на процес законотворення в податковій галузі.

Однак, на думку деяких присутніх, остання редакція проекту Податкового кодексу України потребує всебічного аналізу та вивчення з метою надання обгрунтованих пропозицій щодо внесення змін та доповнень. Адже такий важливий документ, практично економічна конституція держави, який покликаний гарантувати стабільність вітчизняному бізнесу та створення конкурентоспроможної економіки, потребує доопрацювання та вдосконалення, щоб вже в недалекому майбутньому не вносити до нього чергових змін.

Учасників «круглого столу» повідомлено про номери телефонів «гарячих ліній» та електронні адреси, за якими платники податків, громадяни можуть надавати свої пропозиції. Телефони «гарячої лінії» ДПА у області – (032) 297-8-96, 297-30-41 працюють в робочі дні з 9 до 18 год.
Пропозиції та зауваження до проекту Податкового кодексу України також можна надсилати на електронну адресу – office@sta.lviv.ua.
Ряд пропозицій щодо внесення змін та доповнень до документа було надано під час засідання.

Василь СОРОЧУК.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівська митниця ДФС спрощує процедуру консультації щодо визначення бази оподаткування транспортних засобів

З метою забезпечення швидкого та прозорого ...