Home / Про податки / Діалог між податківцями та громадськістю – на Громадській раді

Діалог між податківцями та громадськістю – на Громадській раді

У Державній податковій інспекції у Сокальському районі відбулося чергове засідання Громадської ради, в  якому взяли участь керівники підприємств, громадських організацій, запрошені представники влади.
Діалог між податківцями та громадськістю був присвячений актуальним питанням сьогодення: забезпечення надходжень до бюджету, про внесені зміни до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України, які вступили в дію у II півріччі 2012 року.
Відкриваючи засідання начальник ДПІ Андрій Турколяк відзначив, що своєчасні надходження до бюджету держави – це гарантія виконання всіх запланованих заходів щодо поліпшення соціально – економічних стандартів життя громадян. Податківці Сокальського району прикладають максимальних зусиль, щоб, незважаючи на об’єктивні економічні труднощі, забезпечити надходження до бюджету в повному обсязі.
Так, за 8 місяців поточного року до бюджетів всіх рівнів, що контролюються податковою службою району, при прогнозних показниках в сумі 94,3 млн.грн. зібрано 99,9 млн. грн., в тому числі до Державного бюджету – 21,6 млн. гривень.
Завдання січня-серпня 2012 року зі збору платежів до загального фонду Державного бюджету виконано на 96,8 відс., при завданні 21,6 млн.грн. поступлення склали 20,9 млн.грн..
З початку 2012 року до місцевих бюджетів надійшло 78,3 млн.грн., що на 7,4 відс. або 6,4 млн. грн. більше, ніж заплановано.
В ДПІ у Сокальському районі функціонує Центр обслуговування платників податків, який забезпечує платників якісними та своєчасними податковими послугами та повну обізнаність у податковому законодавстві. Усі бажаючі платники податків Сокальщини, що мають пропозиції чи зауваження до роботи податкової служби, а також пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства, можуть вносити свої проекти до «Банку ідей» як шляхом офіційного звернення до податкової інспекції, так і анонімно – у спеціальну скриньку з назвою «Банк ідей», яка знаходяться в приміщенні Центру обслуговування платників податків за адресою: м.Сокаль, вул.Шептицького, 40.
У ході роботи засідання  Громадської ради СДПІ з питань  масово – роз’яснювальної роботи Оксана Леськів детально висвітлила питання по роз’ясненню норм Податкового кодексу.
Члени Громадської ради обговорили проблеми щодо розширення бази оподаткування за рахунок платників податків, які перебувають на обліку в інших податкових інспекціях, а здіснюють діяльність на території Сокальщини.
У звязку з кадровими змінами голосуванням Громадської Ради одноголосно було змінено склад Громадської Ради:
зокрема, виведено зі складу Громадської Ради Ігоря Ворошила та введено до складу Ради першого заступника ДПІ у Сокальському районі Олега Сольвара.  
 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Надходження до місцевих бюджетів Сокальського району склали більше 27 мільйонів гривень

Платники, які перебувають на обліку у ...