Home / Про податки / Діалог між податківцями і громадськістю – на Громадській раді

Діалог між податківцями і громадськістю – на Громадській раді

 У Державній податковій інспекції у Сокальському районі відбулося чергове засідання Громадської  ради, в якому взяли участь керівники підприємств, громадських організацій, запрошені представники влади.

 
Діалог між податківцями та громадськістю був присвячений актуальним питанням сьогодення: забезпечення надходжень до бюджету, про внесені зміни до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдоскона-лення окремих норм Податкового кодексу України, які вступили в дію у II півріччі 2012 року. 
 
Відкриваючи засідання, начальник ДПІ Андрій Турколяк відзначив, що своєчасні надходження до бюджету держави – це гарантія виконання всіх запланованих заходів щодо поліпшення соціально-економічних стандартів життя громадян. Податківці Сокальського району докладають максимум зусиль, щоб, незважаючи на об’єктивні економічні труднощі, забезпечити надходження до бюджету в повному обсязі. 
 
Так, за вісім місяців поточного року до бюджетів всіх рівнів, що контролюються податковою службою району, при прогнозованих показниках в сумі 94,3 млн. грн. зібрано 99,9 млн. грн., в тому числі до Державного бюджету – 21,6 млн. гривень. 
 
Завдання січня-серпня 2012 року зі збору платежів до загального фонду Державного бюджету виконано на 96,8 відсотка, при завданні 21,6 млн.грн. поступлення склали 20,9 млн. грн.
 
З початку 2012 року до місцевих бюджетів надійшло 78,3 млн. грн., що на 7,4 відсотка, або 6,4 млн. грн. більше, ніж заплановано. 
 
В ДПІ у Сокальському районі функціонує Центр обслуговування платників податків, який забезпечує платників якісними та своєчасними податковими послугами та повну обізнаність у податковому законодавстві. Усі бажаючі платники податків Сокальщини, що мають пропозиції чи зауваження до роботи податкової служби, а також пропозиції щодо вдосконалення податкового законодавства, можуть вносити свої проекти до «Банку ідей» як шляхом офіційного звернення до податкової інспекції, так і анонімно – у спеціальну скриньку з назвою «Банк ідей», яка знаходиться в приміщенні Центру обслуговування платників податків за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 40.
 
У ході роботи засідання  Громадської ради СДПІ з питань  масово-роз’яснювальної роботи Оксана Леськів детально роз’яснила норми Податкового кодексу. 
 
Члени Громадської ради обговорили проблеми щодо розширення бази оподаткування за рахунок платників податків, які перебувають на обліку в інших податкових інспекціях, а здійснюють діяльність на території Сокальщини.
 
У зв’язку з кадровими змінами, Громадська рада змінила склад, зокрема, виведено з неї Ігоря Ворошила та введено першого заступника ДПІ у Сокальському районі Олега Сольвара.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

За 10 місяців бюджет Сокальського району виконано на 124,9%

6 листопада голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...