Home / Про податки / Для отримання підтвердження статусу платника єдиного податку четвертої групи подайте заяву

Для отримання підтвердження статусу платника єдиного податку четвертої групи подайте заяву

Платник єдиного податку за бажанням може безоплатно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку відповідно до поданого до контролюючого органу за місцем податкового обліку запиту про надання витягу (п. 299.9 ст. 299 Податкового кодексу України). Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту. Витяг діє до внесення змін до реєстру.

Форма запиту про отримання витягу та витягу з реєстру платників єдиного податку затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Оскільки на сьогодні форми запиту про отримання витягу та витягу з реєстру платників єдиного податку для платників єдиного податку четвертої групи не встановлені, тому у поточному році для підтвердження статусу платника єдиного податку четвертої групи платникам надаються довідки довільної форми. Для отримання довідки необхідно подати заяву довільної форми до контролюючого органу за місцем податкового обліку.

Начальник Сокальського відділення

Червоноградської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області   Н.Я. Жолудєва

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 1,6 мільярд гривень надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на Львівщині за вісім місяців 2018 року

Як повідомили в управлінні контролю за ...