Home / Про податки / ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ОПЛАТИ ПРАЦІ – НА КОНТРОЛІ

ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ОПЛАТИ ПРАЦІ – НА КОНТРОЛІ

Державнa податковa інспекція у Сокальському районі постійно проводить заходи, спрямовані на детінізацію доходів громадян та на забезпечення дотримання платниками податків вимог чинного зако-нодавства, що регулює оплату праці.

Протягом січня-серпня цього року на засіданнях робочих груп заслухано 29 суб’єктів господарювання, які виплачували працівникам заробітну плату у розмірі, що не досягав мінімальної. Внаслідок прове-деної роботи половина із заслуханих – 14 платників – підвищили рівень заробітної плати. При цьому до бюджету додатково сплачено 3,8 тис. гривень.

Значно покращилась ситуація в районі щодо погашення роботодавцями заборгова-ності з виплати заробітної плати працівни-кам. За вісім місяців п. р. 18 підприємств погасили заборгованість з виплати заробітної плати на суму майже 5 млн. грн., в бюджет надійшло 161,8 тис. грн. податку з доходів.

При проведенні роботи з погашення за-боргованості із виплати заробітної плати не обходиться без радикальних заходів. Так, з початку року ДПІ у Сокальському районі передало матеріали в прокуратуру по 4-х суб’єктах підприємництва, які з місяця в місяць нарощували заборгованість з виплати заробітної плати. На дату передання мате-ріалів в прокуратуру сума боргу цих підпри-ємств перед працівниками перевищила 4 млн. гривень.

Найбільшим боржником по виплаті заробітної плати було й залишається відкрите акціонерне товариство «Червоноградська автобаза», станом на 1 вересня ц. р. сума невиплаченої заробітної плати якого стано-вить 3,6 млн. гривень.

Закликаємо громадян зайняти активну громадянську позицію. Якщо будь-кому відомі факти виплати заробітної плати «в конвертах» чи у розмірі, нижчому від міні-мальної, просимо повідомляти про це по те-лефону довіри ДПІ у Сокальському районі – (03257) 7-28-56.

Роман САС, начальник ДПІ у Сокальському районі.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Червонограді припинили діяльність нелегальної АЗС

Протягом двох тижнів вересня 2018 року ...