Home / Про податки / ДПС України запроваджує електронний запит

ДПС України запроваджує електронний запит

У рамках розширення електронних сервісів та покращення рівня обслуговування платників податків, які звітують в електронній формі, ДПС України запроваджує надсилання "Довідки про відсутність заборгованості з податків зборів (обов’язкових платежів), що контролюються органами ДПС" на електронний запит платників податків.

Електронний запит, форма якого розміщена на офіційному вебсайті ДПС України в рубриці "Електронна звітність", надсилається до "Інформаційного порталу органів ДПС України" із зазначенням способу отримання Довідки (електронний/паперовий).

В залежності від вибору способу отримання Довідки, платнику податків, у якого відсутня заборгованість з того чи іншого податку або збору, засобами електронного зв’язку надсилається Довідка в електронному вигляді, або інформаційне повідомлення (у вигляді квитанції) інспектора ОДПС про стан розгляду Довідки за місцем обліку.

3апочаткування такого сервісу не є підставою для відмови в отриманні від платника податків заяви в паперовому вигляді та видачі йому відповідної довідки.

Андрій ТУРКОЛЯК,
начальник ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС.       

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Податок на нерухомість поповнив місцеві бюджети майже на півтора мільйона гривень

З початку 2017 року червоноградці – ...