Home / Про податки / Понад 20 мільярдів гривень надійшло до Зведеного бюджету від платників податків Львівщини протягом десяти місяців цього року

Понад 20 мільярдів гривень надійшло до Зведеного бюджету від платників податків Львівщини протягом десяти місяців цього року

Платники податків Львівщини сплатили до бюджетів усіх рівнів протягом десяти місяців 2018 року 20321,3 млн. гривень, що на 4617,2 млн. гривень, або на 29,4% більше, ніж минулого року за аналогічний період.

До загального фонду Державного бюджету України сплачено 10 881,0 млн. грн. податків, зборів, інших обов’язкових платежів, що контролюються Головним управлінням ДФС у Львівській області. Це на 37,3 відс. більше, ніж у січні-жовтні 2017 року.

Надходження податкових платежів до місцевих бюджетів Львівщини за десять місяців склали 9 440,3 млн. грн. Порівнюючи з січнем-жовтнем 2017 року надходження до місцевих бюджетів області зросли на 21,3 відсотка.

Також платниками податків Львівщини за десять місяців поточного року сплачено 8 785,1 млн. грн. єдиного внеску, що на 20,0 відс. більше, ніж минулого року за аналогічний період.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Оформлення трудових відносин з працівниками убезпечить бізнес від значних штрафних санкцій

Головне управлінням ДФС у Львівській області ...