Home / Про податки / Кількість підприємств-мінімізаторів та підприємств з нульовим оборотом на Сокальщині зменшилась

Кількість підприємств-мінімізаторів та підприємств з нульовим оборотом на Сокальщині зменшилась

Одним з основних напрямків роботи відділу оподаткування юридичних осіб ДПІ у Сокальському районі є здійснення контролю за підприємствами, що входять до ризикових груп  збиткових підприємств, підприємств, які декларують доходи на рівні витрат, та підприємств  мінімізаторів.

Проаналізувавши подану звітність платниками податку на прибуток за II квартал поточного року, варто зауважити, що кількість підприємств  мінімізаторів нашого регіону у порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшилась і становить 27 суб’єктів господарської діяльності
Також зменшилась кількість тих підприємств, котрі декларували нульові обороти. Фактично за результатами поданої звітності налічується 9 таких платників податків.

Протягом січнявересня поточного року за наслідками проведених камеральних перевірок донараховано податку на прибуток в сумі 198,5 тис. грн., зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування з податку на прибуток по підприємствах району на 357,5 тис. гривень.

Збільшився рівень податкової віддачі з податку на прибуток по підприємствах Сокальщини за підсумками II кварталу 2011 року у порівнянні з аналогічним періодом з 0,54 відсотка до 0,71 відсотка.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Упродовж тижня працівники Львівської митниці ДФС вилучили товарів на понад 170 тисяч гривень

Загалом з початку 2019 року складено ...