Home / Про податки / Кому в термін до 1 травня не потрібно декларувати доходи

Кому в термін до 1 травня не потрібно декларувати доходи

Державна податкова інспекція у Сокальському районі нагадує, що з 1 січня по 30 квітня 2013 року включно триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом минулого року.

Обов’язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи:

– від одного податкового агента незалежно від виду та розміру нарахованого доходу;

– від двох і більше податкових агентів і при цьому загальна річна сума оподатковуваних доходів, нарахованих такими податковими агентами, не перевищує 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року.

Тобто, якщо сума доходу протягом минулого року не перевищила 128760 гривень;

– від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок з доходів фізичних осіб;

– у вигляді об’єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою податку, або податок сплачено до нотаріального оформлення об’єктів спадщини.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 72856, 73137, 72151 або в Центрі обслуговування платників податків за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 40.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 1,6 мільярд гривень надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на Львівщині за вісім місяців 2018 року

Як повідомили в управлінні контролю за ...