Home / Про податки / Конкурс “Податки очима дітей-2011” на Сокальщині

Конкурс “Податки очима дітей-2011” на Сокальщині

В ДПІ у Сокальському районі завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу «Податки очима дітей-2011», який був започаткований в 2001ому Державною податковою адміністрацією України. Його головною метою є формування у юних громадян розуміння ролі та місця податків у житті держави і суспільства.

Цього року школярі Сокальського району надіслали до податкової інспекції для участі у конкурсі 59 робіт. Конкурс проводився серед дітей двох вікових категорій: 9-11 та 12-15 років.

Оцінювало роботи компетентне журі у складі представників освітянської галузі, засобів масової інформації, податкової служби, мистецтвознавців за такими критеріями, як повнота розкриття податкової тематики, рівень володіння технікою, матеріалом, наявність творчості, охайність в оформленні.

Переможцями I етапу конкурсу стали: у напрямі «Літературні твори» – Василь Соболь та Наталія Руда (Великомостівський НВК «ЗШ IIII ст. – ліцей»), серед юних художників – Юлія Радзік (Сілецька ЗШ IIII ст.).

Роботи переможців візьмуть участь в другому етапі конкурсу на обласному рівні. Бажаємо їм нових перемог!

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 1,6 мільярд гривень надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на Львівщині за вісім місяців 2018 року

Як повідомили в управлінні контролю за ...