Home / Про податки / Міндоходів починає адміністрування єдиного внеску

Міндоходів починає адміністрування єдиного внеску

Сокальська ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області повідомляє, що з 1 жовтня 2013 року Міністерство доходів і зборів України розпочинає процедуру адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Відтепер органи Міндоходів прийматимуть та оброблятимуть звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Суми нарахованого єдиного внеску підлягають сплаті на рахунки органів Міндоходів, відкриті в Головних управліннях Державної казначейської служби України, які розміщено на офіційному вебпорталі Міндоходів у розділі "Реєстри" за адресою: http://minrd.gov.ua/dovidnikireestriperelik/reestri/111543.html.

Платники податків, які перебувають на обліку в Сокальській ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області, можуть з'ясувати номери рахунків, на які з 1 жовтня ц.р. слід зараховувати суми єдиного внеску за телефонами: (03257)72856, 73137, 73396, або у Центрі обслуговування платників податків, зал № 3, чи в кабінетах №№ 6, 14.

Андрій ТУРКОЛЯК,
начальник Сокальської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

За 10 місяців бюджет Сокальського району виконано на 124,9%

6 листопада голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...