Home / Про податки / На Сокальщині проживають два мільйонери

На Сокальщині проживають два мільйонери

Цього року громадяни мали можливість задекларувати доходи, отримані протягом 2010-ого, до четвертого травня включно.

Більшість декларантів виконала конституційний обов’язок, тому можна підсумувати результати проведеної кампанії на теренах Сокальщини.

Станом на 12 травня поточного року до ДПІ у Сокальському районі подали декларації 1539 громадян, з них – 1092, які зобов’язані були задекларувати доходи. Серед тих, хто прозвітувався:

23 громадян, які одержали іноземні доходи в сумі 34,1 тис. грн.;

35 осіб, які одержали дохід у розмірі 62,9 тис. грн. від здавання в найм нерухомого майна;

53 громадян інвестиційні доходи в сумі 87,9 тис. грн.;

64 громадяни отримали 1681,1 тис. грн. доходів від продажу нерухомого майна, 133 громадян – 231,4 тис. грн. від продажу рухомого майна;

15 осіб задекларували 4,1 тис. грн. виграшів та призів.

Також задекларували свої доходи у сумі 698,4 тис. грн. п’ять нерезидентів.

На Сокальщині у порівнянні з минулим роком збільшилась кількість мільйонерів: торік один декларант задекларував суму отриманих доходів понад мільйон гривень, а цього року – двоє громадян.

За підсумками 2010ого 447 громадян подали декларації, щоб скористатися правом на податковий кредит, до складу якого включили майже 13 млн. гривень. Найпоширенішим було і залишається подання декларацій на отримання податкового кредиту за оплату навчання (437 декларацій на суму 12,7 млн. гривень).

На сьогодні за поданими деклараціями 938 громадянам проведено перерахунки податку з доходів, в результаті яких 68 особам повернуто з бюджету 69,3 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб, 536 громадян сплатили в бюджет 413,4 тисячі гривень.

Хоча кампанію декларування доходів завершено, мешканці району продовжують подавати декларації до податкової інспекції, але, на жаль, уже зі штрафами.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 1,6 мільярд гривень надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на Львівщині за вісім місяців 2018 року

Як повідомили в управлінні контролю за ...