Home / Про податки / Начальник ДПІ у Сокальському районі підсумував роботу податкової служби Сокальщини за 2011 рік

Начальник ДПІ у Сокальському районі підсумував роботу податкової служби Сокальщини за 2011 рік

Начальник Державної податкової інспекції у Сокальському районі Андрій Турколяк на брифінгу з представниками місцевих засобів масової інформації підсумував роботу податкової служби Сокальщини за 2011 рік.

Протягом січня-грудня минулого року ДПІ у Сокальському районі до зведеного бюджету забезпечила надходження в сумі 134,5 мільйона гривень, що становить 103,2 відсотка від доведеного завдання. Додатково бюджет отримав 4,2 млн. грн., в тому числі до Державного бюджету надійшло 26,3 млн. грн.

До місцевих бюджетів за 2011ий надходження склали 108,1 млн. гривень, що на 15,2 млн. грн., або 16,3 відсотка більше від показників цього ж періоду 2010 року.

Надходження по податку з доходів фізичних осіб до місцевих бюджетів за минулий 2011 р. склали 93,1 млн. грн., по платі за землю від юридичних та фізичних осіб – 5,5 млн. грн., по єдиному податку від юридичних та фізичних осіб – 1,9 млн. грн., по збору за забруднення навколишнього природного середовища – 1,2 млн. грн., по податку з власників транспортних засобів – 1,2 мільйона гривень.

Василь СОРОЧУК.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Надходження до місцевих бюджетів Сокальського району склали більше 27 мільйонів гривень

Платники, які перебувають на обліку у ...