Home / Про податки / Податкова міліція інформує

Податкова міліція інформує

ТРИ ЗЛОЧИНИ У СФЕРІ ОПОДАТКУВАННЯ

Відділом податкової міліції ДПІ у м. Червоноград  в січнілютому 2012 року виявлено три злочини у сфері оподаткування. Всього попереджено необгрунтованого відшкодування з Державного бюджету  податку на додану вартість на загальну суму 1 млн. 704 тис. грн.

НЕДОПУЩЕНО ВІДШКОДУВАННЯ ПДВ

В лютому за матеріалами, зібраними відділом податкової міліції  ДПІ у м. Червоноград  порушено кримінальну справу за статтею 191 ч. 4 КК України по одному з червоноградських підприємств. Під час перевірки встановлено, що службові особи даного підприємства шляхом використання підроблених бухгалтерських документів від фіктивної фірми завищили суму бюджетного відшкодування з податку на додану вартість на суму 176 тис. грн.

НАДХОДЖЕННЯ ДО БЮДЖЕТУ

Під час проведення  заходів за участю працівників відділу податкової міліції ДПІ у м. Червоноград на території обслуговування протягом січнялютого забезпечено надходження коштів до Державного бюджету в сумі 738 тисяч гривень.

ОПЕРАЦІЯ «АКЦИЗ»
Працівники відділу податкової міліції ДПІ у м. Червоноград у лютомупровели ряд заходів, направлених на виявлення фальсифікату на ринку алкогольних напоїв м. Червонограда. Виявлено та вилучено алкогольних напоїв в кількості 18413 пляшок на загальну суму 500,0 тис. грн., які містять ознаки підробки. Матеріали перевірки скеровано в слідчий відділ управління податкової міліції ДПА у Львівській області.

Василь ТИТЕРКА, заступник начальника  ВПМ ДПІу м. Червоноград, підполковник податкової міліції.        

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Надходження до місцевих бюджетів Сокальського району склали більше 27 мільйонів гривень

Платники, які перебувають на обліку у ...