Home / Про податки / Податкова міліція інформує

Податкова міліція інформує

 А ПЕНСІЙНИЙ ФОНД НЕДООТРИМАВ…

У липні, за матеріалами, зібраними відділом податкової міліції ДПІ у м. Чер-воноград порушено кримінальну справу за статтею 212-1 ч. 3 Кримі-нального Кодексу України по одному з підпри-ємств Сокальського району, яким не сплачено єдиного внеску на загаль-но-обов`зкове державне страхування на суму 3 млн. 274 тис. грн. Триває слід-ство.

ШІСТЬ КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ

За сім місяців працівники відділу податкової міліції ДПІ у м. Червоноград провели заходи, скеровані на виявлення фальсифікату на ринку алкогольних напоїв. Вилучено таких підакцизних товарів на суму 1 млн. 839 тис. грн., порушено шість кримінальних справ за ст. 204 ч. 3 Кримінального кодексу України.

Є НАДХОДЖЕННЯ ДО ДЕРЖБЮДЖЕТУ

Під час проведення заходів за участю працівників відділу податкової міліції ДПІ у м. Червоноград на території обслуговування протягом січня-липня забезпечено надходження коштів до Державного бюджету в сумі 8 млн. 359 тис. грн.

21 ЗЛОЧИН У СФЕРІ ОПОДАТКУВАННЯ

Відділ податкової міліції ДПІ у м. Червоноград за сім місяців 2012 року виявив 21 злочин у сфері оподатку-вання.
Всього відшкодовано завданих державі збитків – 13 млн. 761 грн.

Ростислав ЮРИСТОВСЬКИЙ,
в. о. начальника ВПМ ДПІ •у м. Червоноград Львівської області Державної податкової служби, підполковник податкової міліції.       

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 1,6 мільярд гривень надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на Львівщині за вісім місяців 2018 року

Як повідомили в управлінні контролю за ...