Home / Про податки / Податкової міліція ДПІ у м. Червоноград інформує

Податкової міліція ДПІ у м. Червоноград інформує

Відділом податкової міліції ДПІ у м. Червоноград в першому кварталі 2013 року зареєстровано вісім кримінальних правопорушень у сфері оподаткування. Всього забезпечено відшкодування завданих державі збитків з виявлених правопорушень 4 млн. 510 тис. грн.

* * *

Під час проведення заходів за участю працівників відділу податкової міліції ДПІ у м. Червоноград на території обслуговування в січніберезні цього року забезпечено надходження коштів до Державного бюджету в сумі 1 млн. 81 тис. грн.

* * *

Протягом січняберезня ц. р. працівники відділу податкової міліції ДПІ у м. Червоноград провели ряд заходів, спрямованих на виявлення фальсифікату на ринку алкогольних напоїв. Виявлено підпільний цех з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв, вилучено підакцизних товарів на загальну суму 303 тисячі гривень, зареєстровано кримінальне провадження за ст. 204 ч. 1 Кримінального Кодексу України.

Ростислав ЮРИСТОВСЬКИЙ, в. о. начальника ВПМ ДПІ у м. Червоноград Львівської області Державної податкової служби, підполковник податкової міліції.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівська митниця ДФС спрощує процедуру консультації щодо визначення бази оподаткування транспортних засобів

З метою забезпечення швидкого та прозорого ...