Home / Про податки / Нова форма податкової декларації з податку на прибуток

Нова форма податкової декларації з податку на прибуток

Сокальська ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області повідомляє, що 1 грудня 2015 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 20.10.2015 №897, яким затверджено нову форму Податкової декларації з податку на прибуток підприємств. 

Суб’єктам господарювання треба мати на увазі, що нову форму необхідно застосовувати вже при складанні декларації за 2015 рік. Принциповою відмінністю від старої форми є те, що нова форма універсальна. Вона застосовується усіма категоріями платників податку на прибуток (підприємствами, страховиками, банками тощо). 

Ще одна важлива відмінність – нова форма містить 9 додатків замість 14. Також, в декларації з’явився новий додаток РІ, в якому згруповані всі різниці згідно розділу III Податкового кодексу України, що збільшують (зменшують) фінансовий результат. 

З повним текстом наказу №897 можна ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу ДФС України (http://zir.sfs.gov.ua).

Михайло ШАЙНЕР, в. о. начальника Сокальської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Червонограді припинили діяльність нелегальної АЗС

Протягом двох тижнів вересня 2018 року ...