Home / Про податки / Про розгляд запитів на публічну інформацію в Червоноградській ОДПІ за 9 місяців 2016 року

Про розгляд запитів на публічну інформацію в Червоноградській ОДПІ за 9 місяців 2016 року

За 9 місяців 2016 року до Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області надійшло 9 запитів на публічну інформацію. Заявниками запитів є: юридичні особи – 2, фізичні особи –5, об’єднання громадян – 2. Переважним способом подання запиту є: пошта – 2, електронна пошта – 3, нарочно – 4.

 За змістом, запити стосувались інформації щодо ставок плати за землю на 2016 рік відповідно до прийнятих рішень органами місцевого самоврядування району, надходження до місцевого бюджету акцизного податку та інших податків і зборів, надання відомостей про отримані доходи третіми особами.

Згідно з вимогами статті 20 Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VI „Про доступ до публічної інформації” відповіді на 6 запитів надано з дотриманням терміну (не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту). По трьох запитах надано відмову.

Скарг на дії працівників Сокальського відділення стосовно порушень законодавства щодо організації доступу до публічної інформації не надходило.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 1,6 мільярд гривень надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на Львівщині за вісім місяців 2018 року

Як повідомили в управлінні контролю за ...