Home / Про податки / Про результати задоволення запитів на інформацію

Про результати задоволення запитів на інформацію

Протягом 2012 року на розгляд до ДПІ у Сокальському районі надійшло 10 письмових звернень від громадян, за аналогічний період минулого року 20 письмових звернень.

За результатами розгляду звернень громадян цього року інспекцією надано роз”яснення на 3 звернення, вирішено позитивно – 3, не підлягає розгляду – 1, скеровано за належністю – 3 звернення. Усі звернення розглянуті без порушення встановлених термінів виконання.

Із загальної кількості письмових звернень громадян, що надійшли до податкових органів – 1 звернення колективне від трьох громадян, соціальний стан та категорію яких не встановлено. Це звернення визнано анонімним та залишене без розгляду.
Щодо тематики питань, порушених громадянами у письмових зверненнях до органів ДПС, то серед найбільш актуальних є питання про надання інформації: про ухилення від сплати податків; про сплату подaтку за землю; сплату ПДФО громадянами; по контрольноперевірочній роботі.

На особистий прийом до керівників інспекції громадяни не записувались.

Крім того, до інспекції протягом цього року надійшло 8 запитів на інформацію, з них: 3 – поштою, 1 – електронною поштою та 4 власноруч. Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» на всі запити вчасно надано відповідь, зокрема інформацію надано повністю на 4 запити, відмовлено – 4 (запити не відповідають визначенню публічної інформації та стосуються третіх осіб). Іншим розпорядникам запити не направлялись.

Серед найбільш запитуваної інформації є надання інформації про: облікові картки підприємств; кількість зареєстрованих найманих осіб у СПД; сплату податку з доходів фізичних осіб; сплату земельного податку; лісопереробні підприємства району.
Усі звернення громадян та запити на публічну інформацію розглянуто вчасно, без порушення термінів розгляду та надання відповідей.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС.  

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівська митниця ДФС спрощує процедуру консультації щодо визначення бази оподаткування транспортних засобів

З метою забезпечення швидкого та прозорого ...