Home / Про податки / Про ставки податків кожен може дізнатися в будь-який час в режимі online

Про ставки податків кожен може дізнатися в будь-який час в режимі online

Кожен користувач мережі Інтернет може довідатися про ставки податків і зборів в Україні за посередництвом спеціального сервісу в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (ЗІР), – звертають увагу платників податків в Сокальському відділення Червонорадської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області.

Саме для зручності платників податків в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (ЗІР), який функціонує на веб-порталі ДФС, з липня поточного року запроваджено новий розділ «Ставки податків і зборів».

«У час інформаційних технологій кожен платник податків повинен мати можливість отримати всю необхідну інформацію щодо особливостей оподаткування. Тому ДФС України системно працює над тим, щоб електронні сервіси вдосконалювалися відповідно до побажань наших клієнтів – платників до бюджету. Розділ «Ставки податків і зборів» створено для того, щоб громадяни і представники бізнесу повну інформацію про ставки податків, які вони сплачують», – зазначає начальник Сокальського відділення Червонорадської ОДПІ Наталія Жолудєва.

Окрім того, цей розділ стане в нагоді експертам, котрі отримали можливість зручного пошуку та аналізу інформації про ставки загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску, оподаткування товарів в залежності від обраного митного режиму.

«Спілкуючисть з платниками, щоразу переконуємося – всі тематичні розділи ЗІР користуються популярністю серед платників податків. До Бази знань щоденно звертається по кілька тисяч платників, До речі, платники Сокальського району – теж активні користувачі цього сервісу. Як свідчать дані ДФС, цього року кількість користувачів ЗІР зросла більш, як на третину», – наголосила Наталія Жолудєва.

Нагадаємо, що  у ЗІР функціонують розділи: «Необхідно знати», «Актуальні запитання», «Останні зміни в законодавстві», «Інтерактивна мапа», які дозволяють оперативно та у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС.

За допомогою цих сервісів користувачі також можуть дізнатися про терміни подання звітності та сплати податків (зборів), користуватися можливістю покрокового пошуку інформації, розміщеної в інтерактивних мапах за напрямами «Митна справа», «Єдиний соціальний внесок» та «ПДФО», здійснювати перегляд 10 найактуальніших запитань, з якими платники податків найчастіше звертались до Контакт-центру за попередній день, та відповідей на них.

До речі,  у разі додаткових запитань або ж для уточнення інформації в ЗІР передбачена функція зв’язку з оператором кол-центру ДФС. У розділі «Контакт-центр ДФС» розташовано номер телефону «0-800-501-007», при натисканні на який в комунікаційних пристроях (телефон, планшет) або комп’ютерах відбувається з’єднання з IVR Контакт-центру ДФС.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Податок на нерухомість поповнив місцеві бюджети майже на півтора мільйона гривень

З початку 2017 року червоноградці – ...