Home / Про податки / Подаємо звітність та сплачуємо податки своєчасно

Подаємо звітність та сплачуємо податки своєчасно

Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області нагадує, що відповідно до норм Податкового кодексу України (далі – Кодекс) податкові декларації, крім окремих випадків, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює, зокрема:

– календарному місяцю – протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця;

– календарному кварталу або календарному півріччю – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).

Згідно з положеннями Кодексу, якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

Платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Кодексом для подання податкової декларації. При цьому норми щодо перенесення терміну сплати податкового зобов’язання, якщо граничний термін сплати припадає на вихідний або святковий день, Кодекс не містить. 

Враховуючи вищенаведене, у разі, якщо граничний термін сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний чи святковий день, платник, щоб уникнути штрафів, зобов’язаний сплатити суму до бюджету протягом дня, що передує вихідному чи святковому дню. 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 1,6 мільярд гривень надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на Львівщині за вісім місяців 2018 року

Як повідомили в управлінні контролю за ...