Home / Про податки / Відділ податкової міліції у місті Червоноград інформує

Відділ податкової міліції у місті Червоноград інформує

ЗЛОЧИНИ У СФЕРІ ОПОДАТКУВАННЯ

Відділ податкової міліції ДПІ у м. Червоноград за шість місяців 2012 року виявив 18 злочинів у сфері оподаткування. Всього попереджено необгрунтованого відшкодування з Державного бюджету податку на додану вартість на загальну суму 3 млн. 337 тис. грн.

РОЗТРАТИ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

У червні, за матеріалами, зібраними відділом податкової міліції ДПІ у м. Червоноград, порушено кримінальну справу за статтею 191 ч. 4 Кримінального кодексу України по одному з підприємств території обслуговування. Директор цього підприємства, не дотримавшись процедури державних закупівель, вчинив розтрату бюджетних коштів в сумі 143,9 тис. грн., призначених для ремонтнобудівельних робіт об”єктів комунальної власності. Проводиться слідство.

ПОНАД ДВА МІЛЬЙОНИ НАДХОДЖЕНЬ

Під час проведення заходів за участю працівників відділу податкової міліції ДПІ у м. Червоноград, на території обслуговування протягом січнячервня ц. р. забезпечено надходження коштів до Державного бюджету в сумі 2 млн. 317 тис. грн.

ОПЕРАЦІЯ «АКЦИЗ»

З початку поточного року працівники відділу податкової міліції ДПІ у м. Червоноград провели ряд заходів, скерованих на виявлення фальсифікату на ринку алкогольних напоїв. Виявлено та вилучено таких підакцизнх товарів на загальну суму 1 млн. 453 тис. грн., порушено п”ять кримінальних справ за ст. 204 ч. 3 КК України.

Р. ЮРИСТОВСЬКИЙ, в. о. начальника ВПМ ДПІ у м.Червонограді Львівської області Державної податкової служби, підполковник податкової міліції. 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Затверджено Порядок отримання довідки про відсутність заборгованості

Головне управління ДФС у Львівській області ...