Home / Про податки / Збільшилась кількість платників, що звітують через інтернет

Збільшилась кількість платників, що звітують через інтернет

 Відкриття Акредитованого центру сертифікації електронних ключів у приміщенні ДПС у Львівській області дозволило платникам податків ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС значно активніше використовувати процес подання звітності в електронному вигляді. Так, з моменту відкриття Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційнодовідкового департаменту Державної податкової служби 19 платників податків Сокальщини подали документи на виготовлення електронних цифрових підписів. Серед них основна кількість платників, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності. 

 
Стосовно платників податку на додану вартість, то всі платники подають звітність та реєстри податкових накладних в електронному вигляді. 
 
Послуга отримання сертифікованих електронних ключів є доступною всім і безкоштовна. 
Нагадуємо, що безоплатні послуги з виготовлення електронного цифрового підпису можна отримати за адресою: 79003, м. Львів, вул.Стрийська, буд. 35, в приміщенні Центру обслуговування платників податків, кабінет №133, тел. (032) 2973985.
 
З регламентом роботи, формами документів, зразками заповнень, програмним забезпеченням та іншою довідковою інформацією можна ознайомитися на сайті АЦСК ІДД ДПС (http://www.cskidd.gov.ua).
 
 
 
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівська митниця ДФС спрощує процедуру консультації щодо визначення бази оподаткування транспортних засобів

З метою забезпечення швидкого та прозорого ...